Willa U Chramca

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 1A
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie witamy na stronie domu wypoczynkowego "U Chramca". Nasz obiekt położony jest w jednej z najpopularniejszych miejscowości tatrzańskich - Białce Tatrzańskiej. Jego lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazę noclegową i wypoczynkową dla wszystkich spragnionych relaksu na łonie tatrzańskiej przyrody. Oprócz niego do dyspozycji gości przeznaczyliśmy 2 obiekty, z których każdy otoczony jest dużym ogrodem i posiada utwardzony, oświetlony i zamykany parking dla samochodów osobowych oraz plac postojowy dla autokarów. W drugim budynku za drogą 2a w okresie feryjnym isnieje możliwość pobytu ze śniadaniem w cenie 100 zł/os. z dodatkową opcją wykupienia obiadokolacji. Naszym atutem są własne, duże, otwarte tereny zielone,
czytaj więcej

Serdecznie witamy na stronie domu wypoczynkowego "U Chramca".

Nasz obiekt położony jest w jednej z najpopularniejszych miejscowości tatrzańskich - Białce Tatrzańskiej.
Jego lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazę noclegową i wypoczynkową dla wszystkich spragnionych relaksu na łonie tatrzańskiej przyrody.
Oprócz niego do dyspozycji gości przeznaczyliśmy 2 obiekty, z których każdy otoczony jest dużym ogrodem i posiada utwardzony, oświetlony i zamykany parking dla samochodów osobowych oraz plac postojowy dla autokarów. W drugim budynku za drogą 2a w okresie feryjnym isnieje możliwość pobytu ze śniadaniem w cenie 100 zł/os. z dodatkową opcją wykupienia obiadokolacji. Naszym atutem są własne, duże, otwarte tereny zielone, oraz własne dojście do czystej rzeki Białki. W pobliżu znajduje się Kotelnica Białczańska - kompleks wyciagów narciarskich na stokach o różnym stopniu trudności, utwardzanych ratrakami, sztucznie śnieżonych i oświetlanych po zmroku. 
Nasze domy dysponują łącznie 145 miejscami noclegowymi w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych w większości z balkonami. Każdy wyposażony jest w radio, telewizor i pełny węzeł sanitarny. Posiadamy sale konferencyjną z 8 wejściami do internetu (stałe łącze) wyposażoną w projektor multimedialny LG. W obiekcie znajduje się także jacuzzi na 4 do 6 osób oraz sauna.
Do dyspozycji gości udostępniamy oddzielny budynek, w którym można zorganizować tańce, pasiady przy muzyce góralskiej z kapelą góralską, pieczenie prosiaka. Przy dźwiękach muzyki można uraczyć się specjalnie przygotowanymi posiłkami i kuflem piwa. 

zwiń

Zobacz również