Zajazd Pod Połoniną

Od 40 zł

Wetlina 69 69
38-608 Wetlina
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zajazd Pod Połoniną to rodzinny pensjonat położony w samym sercu Bieszczad w malowniczej miejscowości Wetlina. Dzięki swojemu położeniu stanowi doskonały punkt wypadowy w pobliskie góry, w odległości spacerowej jest wiele tras turystycznych między innymi na Połoninę Wetlińską, Jawornik, Małą i Wielką Rawkę, Rabią Skałę czy szlak "graniczny". Zapraszamy nie tylko miłośników pieszych wędrówek, którzy chcą odpocząć na łonie natury, ale także wielbicieli turystyki konnej oraz rowerowej. 150 metrów od naszego obiektu znajduje się miejsce do plażowania i kąpieli.Oferta:Oddajemy do Państwa dyspozycji 39 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych, a także restaurację oraz salę przeznaczoną na imprezy zorganizowane. Większość pokoi posiada
czytaj więcej

Zajazd Pod Połoniną to rodzinny pensjonat położony w samym sercu Bieszczad w malowniczej miejscowości Wetlina. Dzięki swojemu położeniu stanowi doskonały punkt wypadowy w pobliskie góry, w odległości spacerowej jest wiele tras turystycznych między innymi na Połoninę Wetlińską, Jawornik, Małą i Wielką Rawkę, Rabią Skałę czy szlak "graniczny". Zapraszamy nie tylko miłośników pieszych wędrówek, którzy chcą odpocząć na łonie natury, ale także wielbicieli turystyki konnej oraz rowerowej. 150 metrów od naszego obiektu znajduje się miejsce do plażowania i kąpieli.

Oferta:

Oddajemy do Państwa dyspozycji 39 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych, a także restaurację oraz salę przeznaczoną na imprezy zorganizowane. Większość pokoi posiada telewizory, natomiast dla wszystkich gości udostępniamy darmowy dostęp do internetu Wi-Fi. Dysponujemy obszernym ogrodzonym parkingiem, oraz dużym terenem rekreacyjnym z miejscem na ognisko oraz grilla. Do dyspozycji gości jest również bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów. Tuż obok naszego pensjonatu płynie rzeka i znajduje się dogodne miejsce do plażowanie i kąpieli. Na terenie naszego obiektu znajduje się również szereg atrakcji dla dzieci: trampolina, zjeżdżalnie, huśtawka, oraz piaskownica. Możliwość zabawy tylko pod opieką rodziców.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty noclegów i wyżywienia zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane przez cały rok. Organizujemy imprezy okolicznościowe, szkolenia, przyjęcia, wesela, zabawy sylwestrowe, ogniska z pieczeniem kiełbasek.


Restauracja:


Jeśli uwielbiasz dobrze zjeść, nasza kuchnia będzie wystarczającym powodem, aby nas odwiedzić. Oferujemy wyśmienitą regionalna kuchnię, duży wachlarz potraw, szeroki wybór napojów i piwa regionalne. Do specjalności naszej kuchni należą Kwaśnica, Barszcz Ukraiński, Placki po Bieszczadzku, Pierogi z Jagodami, oraz słynne naleśniki ?Pychotki?.

Rezerwację noclegów przyjmujemy tylko przez telefon. Rezerwację uważa się za potwierdzoną przez wpłacenie uzgodnionej zaliczki. Płatność za cały pobyt w pierwszym dniu pobytu.

Kontakt:

Zajazd Pod Połoniną

Wetlina 69, 38-608 Wetlina

tel. 13 468 46 11

tel. 605 662 815


zwiń

Zobacz również