Leśny Zwierzyniec

Leśny Zwierzyniec

ul. Liszna 9
Cisna
Tel. 503-539-192

Opis

"Leśny Zwierzyniec" - dawniej Leśne Mini Zoo w Lisznej koło Cisnej. Trudno je pominąć

Niezwykłe miejsce dla rodzin z dziećmi, gdzie można zobaczyć zwierzęta, ale również pokarmić czy pogłaskać. Przy wejściu można zakupić karmę i samodzielnie nakarmić większość zwierząt. Zobaczymy tu  jelenie, muflony, daniele, dziki, norki, fretki czy lisy.  Znajduje się tu również wiele gatunków ptaków: gęsi bernikle, kaczki krzyżówki, kaczki szmaragdowe, kaczki czubate, bażanty, przepiórki. Są też tak lubiane przez młodsze dzieci króliki i świnki morskie.

Liczba zwierząt w mini-zoo jest systematycznie powiększana. Część z nich żyje w klatkach, a część ma duże wybiegi. 

Przy klatkach znajdziemy tablice informacyjne.

Mini Zoo to świetne miejsce na rodzinne wypady czy spacery. Można tam doskonale wypocząć w otoczeniu pięknej przyrody i zwierząt. 

Właściciele tego ciekawego zwierzyńca umiejscowionego wśród pięknego bieszczadzkiego krajobrazu zapewniają, iż zwierząt systematycznie przybywa. 

Zwiedzanie jest płatne, dzieci do lat 7 jest darmowy. Koszt biletu dla dzieci starszych i młodzieży szkolnej (w wieku 7-18 lat) wynosi 7 zł, a dla osób dorosłych 10 zł.

Czynne codziennie od 10.00 do 18.00.

Jak dojechać?

Dojazd nie jest trudny, jadąc drogą z Cisnej na Komańczę, zaraz przed stacją Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie należy skręcić w lewo.

Lokalizacja:

Leśny Zwierzyniec

Liszna 9, Cisna

tel. 503-539-192

Podstawowe informacje
Lokalizacja
ul. Liszna 9
Cisna
Tel. 503-539-192