Noc-Zima-Góry 2020

Opis

 Wchodzimy od Krościenka Nad Dunajcem (tam zostawiamy auta, z całym ekwipunkiem - sprzętem, namiotem... pokonujemy trasę górską kilkugodzinną (7-8 godzin!), trudną, choć decydującą rolę odgrywają warunki pogodowe m.in. wysokość pokrywy śnieżnej. Każdy uczestnik śpi we własnym namiocie w okolicy schroniska PTTK Na Przehybie. Organizator rezerwuje pole namiotowe dla zapisanych i opłaconych uczestników. Organizator biwaku nie zapewnia wyżywienia dla uczestników. W sobotę wieczorem - dodatkowa prelekcja na temat bezpieczeństwa w górach / Ratownik GOPR / Przewodnik Beskidzki UIMLA. W sobotę wieczorem w schronisku także wręczenie odznak NZG 2020 (finał cyklu). Najlepsze i najciekawsze są noclegi w Krościenku nad Dunajcem!

UWAGA! Osoby zapisane i opłacone 5. BIWAK ZIMOWY (pełnoprawni uczestnicy biwaku zimowego) nie muszą już zapisywać się do udziału w trzecim zdobyciu NZG i nie wnoszą opłaty za udział w cyklu = 45 zł, płacą tylko za biwak).
Obowiązują zapisy elektroniczne i opłata wpisowa = 100 zł/osoba
 

Kiedy
14 luty, 2020
O której
Wstęp
Jesień w Świnoujściu na Wyspie Uznam? Dlaczego nie!
Świnoujście
25 październik, 2020
Polska złota jesień potrafi zaskakiwać urokiem ciepłych, słonecznych dni. Względnie wysokie temperatury utrzymują się w
Jesienne Impresje- wystawa obrazów Magdaleny Gądek w Kościelisku
Kościelisko
30 listopad, -0001
Od 13 października w Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej w Kościelisku można zobaczyć nową wystawę- obrazy Pani Magdaleny Gądek.Wystawa
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
Karpacz
25 październik, 2020
Nowa wystawa czasowa w Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu - Chwile. Między tartanem a

Zobacz również