Otwarcie Alei Miniatur w Parku Rozrywki Sabat Krajno

Opis

 Od soboty, 16 maja zostanie otwarta Aleja Miniatur. Wszyscy chętni od 10.00 do 18.00 mogą zwiedzać eksponaty.

Jak informuje właściciel Parku Zenon Dańda: Uruchamiamy Park spacerowy wśród najsłynniejszych budowli świata. Możesz przespacerować się, tą naszą aleją gwiazd architektury świata. Zwiedzisz sześć kontynentów, nie musisz latać samolotem. Poczuj się bezpieczny w naszym parku, zachowując dystans oraz musisz mieć maseczkę. Zapraszamy na spacer nie tylko wirtualny.
 Park znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, u stóp Łysicy. Jest to jedyny park w Europie usytuowanym na wzgórzu.

Przy eksponatach znajdują się tabliczki informacyjne. Trzeba jednak pamiętać, że nadal obowiązuje stan epidemii. Wszystkie osoby, które przyjdą do parku muszą mieć założone maseczki, proszone są o nie dotykanie tablic i eksponatów, nie mogą również usiąść na ławeczkach.

Cena biletu normalny wynosi 25 złotych, a ulgowego 18 złotych. Ulgą objęci są objęci emeryci, renciści, studenci, uczniowie i inwalidzi grupy I. Można zakupić także bilet rodzinny 2+1, dla rodziców i dziecka w wieku od 4 do 16 lat za 60 złotych lub bilet rodzinny 2+2 za 70 złotych. Dzieci do 4 roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę. W piątek trwa promocja dla klientów, którzy zakupią bilety przez Internet. W takim przypadku od ceny odliczane jest 20 proc.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Krajno Zagórze,
Miejsce
Krajno Zagórze
Kiedy
16 maj, 2020
O której
10.00
Wstęp
Płatny
17. Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej
Szklarska Poręba
18 wrzesień, 2020
Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej to ekstremalna impreza turystyczna, polegająca na przejściu wszystkich pasm górskich otaczających
Wieczór Regionalny w Dolinie Chochołowskiej
Zakopane
21 wrzesień, 2020
Szukacie pomysłu na niezapomniany wieczór w Zakopanem? Zamiast siedzieć przy stoliku w restauracji, spotykajmy się
Jurajski Festiwal Biegowy
Ojców
21 wrzesień, 2020
Z wielką przyjemnością, zapraszamy wszystkich miłośników biegów na Nasze wydarzenie sportowe ? JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY.

Zobacz również