Otwarcie Alei Miniatur w Parku Rozrywki Sabat Krajno

Opis

 Od soboty, 16 maja zostanie otwarta Aleja Miniatur. Wszyscy chętni od 10.00 do 18.00 mogą zwiedzać eksponaty.

Jak informuje właściciel Parku Zenon Dańda: Uruchamiamy Park spacerowy wśród najsłynniejszych budowli świata. Możesz przespacerować się, tą naszą aleją gwiazd architektury świata. Zwiedzisz sześć kontynentów, nie musisz latać samolotem. Poczuj się bezpieczny w naszym parku, zachowując dystans oraz musisz mieć maseczkę. Zapraszamy na spacer nie tylko wirtualny.
 Park znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, u stóp Łysicy. Jest to jedyny park w Europie usytuowanym na wzgórzu.

Przy eksponatach znajdują się tabliczki informacyjne. Trzeba jednak pamiętać, że nadal obowiązuje stan epidemii. Wszystkie osoby, które przyjdą do parku muszą mieć założone maseczki, proszone są o nie dotykanie tablic i eksponatów, nie mogą również usiąść na ławeczkach.

Cena biletu normalny wynosi 25 złotych, a ulgowego 18 złotych. Ulgą objęci są objęci emeryci, renciści, studenci, uczniowie i inwalidzi grupy I. Można zakupić także bilet rodzinny 2+1, dla rodziców i dziecka w wieku od 4 do 16 lat za 60 złotych lub bilet rodzinny 2+2 za 70 złotych. Dzieci do 4 roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę. W piątek trwa promocja dla klientów, którzy zakupią bilety przez Internet. W takim przypadku od ceny odliczane jest 20 proc.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Krajno Zagórze,
Miejsce
Krajno Zagórze
Kiedy
16 maj, 2020
O której
10.00
Wstęp
Płatny
Branża turystyczna rozkwita na nowo!
Zakopane
06 czerwiec, 2020
Malownicze, górskie szlaki, nadmorskie plaże, modne deptaki i trasy rowerowe, które jeszcze do niedawna świeciły
Przyroda w Dolinie Baryczy atrakcyjna jak nigdy
Trzebnica
06 czerwiec, 2020
Ograniczenia w przemieszczaniu się, które dotknęły nas w ostatnich miesiącach sprawiły, że jeszcze bardziej cenimy
Lista dostępnych atrakcji i obiektów turystycznych w Karpaczu
Karpacz
06 czerwiec, 2020
Kościół Wang ? czynny poniedziałek ? sobota: 9:00 ? 18:00, niedziela: 11:30 ? 18:00Informacja Turystyczna (ul. Konstytucji 3

Zobacz również