Otwarcie Alei Miniatur w Parku Rozrywki Sabat Krajno

Opis

 Od soboty, 16 maja zostanie otwarta Aleja Miniatur. Wszyscy chętni od 10.00 do 18.00 mogą zwiedzać eksponaty.

Jak informuje właściciel Parku Zenon Dańda: Uruchamiamy Park spacerowy wśród najsłynniejszych budowli świata. Możesz przespacerować się, tą naszą aleją gwiazd architektury świata. Zwiedzisz sześć kontynentów, nie musisz latać samolotem. Poczuj się bezpieczny w naszym parku, zachowując dystans oraz musisz mieć maseczkę. Zapraszamy na spacer nie tylko wirtualny.
 Park znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, u stóp Łysicy. Jest to jedyny park w Europie usytuowanym na wzgórzu.

Przy eksponatach znajdują się tabliczki informacyjne. Trzeba jednak pamiętać, że nadal obowiązuje stan epidemii. Wszystkie osoby, które przyjdą do parku muszą mieć założone maseczki, proszone są o nie dotykanie tablic i eksponatów, nie mogą również usiąść na ławeczkach.

Cena biletu normalny wynosi 25 złotych, a ulgowego 18 złotych. Ulgą objęci są objęci emeryci, renciści, studenci, uczniowie i inwalidzi grupy I. Można zakupić także bilet rodzinny 2+1, dla rodziców i dziecka w wieku od 4 do 16 lat za 60 złotych lub bilet rodzinny 2+2 za 70 złotych. Dzieci do 4 roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę. W piątek trwa promocja dla klientów, którzy zakupią bilety przez Internet. W takim przypadku od ceny odliczane jest 20 proc.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Krajno Zagórze,
Miejsce
Krajno Zagórze
Kiedy
16 maj, 2020
O której
10.00
Wstęp
Płatny
RUSZYŁ KONKURS FOTOGRAFICZY ?Lubelskie. Smakuj życie!?
Lublin
12 lipiec, 2020
Rozpoczął się IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ?Lubelskie. Smakuj życie!? na najlepszą fotografię z Regionu Lubelskiego.
Top Atrakcje 2020!
Kielce
12 lipiec, 2020
Teraz można już planować swoje wakacyjne podróże, bo zakończył się plebiscyt Top Atrakcje 2020 organizowany
Pierwsza w Polsce Wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej ? Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój
12 lipiec, 2020
Niezwykła drewniana konstrukcja Wieży w Krynicy Zdroju o wysokości 49,5 metra znajduje się na szczycie

Zobacz również