Przyroda w Dolinie Baryczy atrakcyjna jak nigdy

Przyroda w Dolinie Baryczy atrakcyjna jak nigdy w miejscowości Trzebnica

Opis

Ograniczenia w przemieszczaniu się, które dotknęły nas w ostatnich miesiącach sprawiły, że jeszcze bardziej cenimy przyrodę i dziedzictwo naturalne. Stowarzyszenie ?PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy? wspólnie z Tarczyński S.A. udostępnia zwiastun filmu ?Poznaj Dolinę Baryczy?, który pokazuje niepowtarzalne piękno i różnorodność przyrodniczo - kulturową regionu.


29 maja na kanale YouTube oraz Facebooku PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy pojawi się film ?Poznaj Dolinę Baryczy?. Prezentuje on najpiękniejsze zakątki Doliny Baryczy ? jej zabytki, aktywnych mieszkańców, ciekawe imprezy lokalne oraz zjawiskowe stawy i lasy. Wszystko po to, aby zaprosić turystów do odwiedzenia tych bogatych przyrodniczo terenów.


? Dziś największym marzeniem ludzi mieszkających w miastach jest się wyrwa

, wyjechać do lasu ? opowiada Inga Demianiuk - Ozga, prezes Partnerstwa ? Chcemy zagubić się w zieleni. Obcowanie z przyrodą, dawniej powszechnie dostępne, jest obecnie oznaką luksusu i synonimem dobrego wypoczynku. Dolina Baryczy to SPA dla zmysłów. Pokazujemy to filmem, który leniwie wprowadza nas w nastrój natury.


Współpraca na rzecz regionu


Partnerem promocji obszaru Doliny Baryczy jest Tarczyński S.A. ? największy pracodawca w regionie i jedna z większych rodzinnych firm w Polsce. ? Stąd pochodzimy, tu żyjemy i pracujemy, dlatego czujemy zobowiązanie wobec Doliny Baryczy. Zależy nam na zrównoważonym rozwoju gospodarki regionu, a jej sercem powinna być turystyka ? zauważa Tomasz Tarczyński, Dyrektor ds. Marketingu Tarczyński S.A. Stowarzyszenie ?PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy? to wiarygodny partner, który rozumie potrzeby lokalnych przedsiębiorców, ale też niuanse związane z ochroną przyrodniczego dziedzictwa. Wierzymy, że ten film to początek dobrej, długotrwałej współpracy na rzecz budowania wizerunku i promocji tej wyjątkowej krainy.


Zwiastun filmu jest dostępny pod linkiem: 

https://www.youtube.com/watch?v=ckue24IxP6c

Realizacja: Forest Media Jakub Wencek; wydawca: Stowarzyszenia ?PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy?. Głosu użycza Krystyna Czubówna.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Trzebnica, Przyroda w Dolinie Baryczy atrakcyjna jak nigdy
Miejsce
Polska
Kiedy
16 sierpień, 2022
O której
Wstęp
Bezpłatny
Wrocław historia, ciekawostki, atrakcje...
Wrocław
16 sierpień, 2022
Wrocław jest jest siedzibą władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone ono jest w Europie
Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku
Ełk
16 sierpień, 2022
W dniach 12-14 sierpnia w Ełku będzie miało miejsce niezwykle widokowe wydarzenie. Mianowicie kolorowe balony
Sanok atrakcje, historia, ciekawe informacje...
Sanok
16 sierpień, 2022
Miasto Sanok, jest miastem powiatowym w Polsce, mieszczącym się w województwie podkarpackim. Położone ono jest w