Domki i agroturystyka najpopularniejsze miejsca noclegowe

Opis

Mimo, iż etap narodowego lockdownu mamy już za sobą a obiekty hotelowe, restauracje czy kina pomału wypełniają się klientami, to jednak spora część z nas, bojąc się ewentualnych konsekwencji choroby, w czasie wypoczynku chce zaszyć się w miejscu zacisznym, z dala od ludzi. Przeczesujemy więc internet szukając spokojnych miejsc, kameralnych ośrodków wypoczynkowych oraz popularnych w ostatnim czasie domków i agroturystyki.

Częstym kierunkiem podróży są noclegi nad morzem i w górach. Już od początku czerwca nadmorskie deptaki i górskie szalki były pełne turystów. Chociaż rekordy popularności biją Mazury. Piękne jeziora, gęste lasy, spływy kajakowe, grzybobranie, rowerowe ścieżki czy ciekawe zabytki przyciągają turystów z całej Polski. Wspomniane wcześniej domki letniskowe czy gospodarstwa agroturystyczne stanowią doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek w gronie najbliższych.Będąc na Mazurach warto odwiedzić również Wilczy Szaniec - dawną
kwaterę główną Adolfa Hitlera. Ponadto warto udać się do Puszczy Boreckiej, w której na wolności żyją żubry. W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkamy daniele, rysie, tarpany.

Na Mazurach nie zabraknie również atrakcji dla dzieci:

  • Muzeum Indian Ameryki Północnej w Spytkowie, największa w Polsce prywatna kolekcja indiańskich eksponatów.

  • Mazurskie ZOO Safari koło Giżycka ? 100 hektarów zamieszkuje ok. 400 gatunków zwierząt.

  • Mrongoville Family Town ? gratka dla fanów westernów, a dla dzieci plac zabaw, na którym można strzelać z łuku i płukać złoto.

  • Mazurolandia i Park Miniatur Warmii i Mazur ? tu znajdziesz park miniatur, strzelnicę rycerską, pokoje zagadek a nawet wioskę św. Mikołaja.

  • Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne - zlokalizowane jest w wieży ciśnień. To nie tylko dwa potężne teleskopy, ale również wystawy i miejsce, w którym można dowiedzieć się czegoś o dawnej astronomii.


Polecamy także noclegi w Karpaczu i okolicznych miejscowościach, które także dysponują świetną bazą noclegową. Atrakcji w Karkonoszach, Bieszczadach czy na Mazurach nie brakuje. Okres kwarantanny i towarzyszące im restrykcje dość mocno wpłynęły na gospodarkę, a zamknięcie granic spowodowało że chętnie, choć niektórzy i z przymusu ruszają w Polskę.


Poszukując noclegu zachęcamy do sprawdzenia bazy w naszym portalu. Dysponujemy ofertami apartamentów, pokoi gościnnych, domków, ośrodków wczasowych i gospodarstw agroturystycznych. To dobre miejsca na rodzinny wakacyjny wypad.


Podstawowe informacje
Lokalizacja
Ryn, Domki i agroturystyka najpopularniejsze miejsca noclegowe
Kiedy
03 lipiec, 2020
O której
Wstęp
Bezpłatny
RUSZYŁ KONKURS FOTOGRAFICZY ?Lubelskie. Smakuj życie!?
Lublin
03 lipiec, 2020
Rozpoczął się IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ?Lubelskie. Smakuj życie!? na najlepszą fotografię z Regionu Lubelskiego.
Top Atrakcje 2020!
Kielce
03 lipiec, 2020
Teraz można już planować swoje wakacyjne podróże, bo zakończył się plebiscyt Top Atrakcje 2020 organizowany
Pierwsza w Polsce Wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej ? Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój
03 lipiec, 2020
Niezwykła drewniana konstrukcja Wieży w Krynicy Zdroju o wysokości 49,5 metra znajduje się na szczycie

Zobacz również