Zapraszamy do Wisły!!!

Opis

Już 5 września odbędzie się impreza nawiązująca do znanych przysmaków tego regionu - Święto chleba, miodu i zielin. W związku z obecną sytuacją epidemiczną, która nie pozwoliła w tym roku zorganizować dożynek, już 5 września na Placu Hoffa w Wiśle odbędzie się impreza nieco bardziej kameralna. Na specjalnie przygotowanych stoiskach będzie można zakupić chleb, miód i zieliny - wystawią się lokalni pszczelarze, rolnicy i piekarze. Tu także odbędą się warsztaty dla dzieci, podczas których będzie można wykonać m.in. kolorowy magnes czy ulepić z plasteliny małe pszczółki.

To jednak nie wszystko! Organizatorzy przygotowali również wyjątkowe widowisko, już o godz. 13:00 wystąpi Teatr Kultureska z przedstawieniem "Bajeczna fiesta", o godz. 14:30 na Placu Hoffa pojawi się Teatr Bajkowe Skarbki Śląska z przedstawieniem pt. "W gospodarstwie cioci Wandy", z kolei o godz. 16:00 rozpocznie się koncert Sabiny Brody i Staszuka. Kulturalnym zwieńczeniem dnia będzie Adam Snopek, Stand-up przy fortepianie.

Należy pamiętać, iż wszystkie wydarzenia odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego.


Podstawowe informacje
Lokalizacja
Wisła, Zapraszamy do Wisły!!!
Kiedy
30 wrzesień, 2020
O której
Wstęp
Bezpłatny
Bieg do Kotła Łomniczki
Karpacz
17 październik, 2020
 17 października 2020 r. (sobota) w Karpaczu odbędzie się Bieg do Kotła Łomniczki, Bieg do Kotła Łomniczki
Otwarcie Parku Edukacyjnego w Skansenie w Szymbarku
Szymbark
09 październik, 2020
9 października 2020 r. (piątek) o godz. 12 w Skansenie Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku odbędzie
Skrajne reakcje i sporo złości ? polski turysta kontra pandemia
Warszawa
30 wrzesień, 2020
Odmawiają dezynfekcji rąk w recepcji, noszenia maseczek czy wypełniania oświadczeń, żartują z pseudopandemii. Albo przeciwnie żądają

Zobacz również