Noclegi w stylu slow?

Opis

Lockdown oraz konieczność zachowania dystansu społecznego doprowadził do tego, że szukamy nieszablonowych ofert noclegowych. Domki na drzewie i wodzie, namioty sferyczne, jurty, wozy cyrkowe, siedliska i odrestaurowane stodoły z jednej strony zachwycają gości pomysłowością, z drugiej pozwalają przeżyć urlop w zupełnie innym klimacie.

Slow life, czyli życie w zwolnionym tempie, z dala od pośpiechu i blisko natury, cieczy się w Polsce niesłabnącą popularnością. W Internecie można znaleźć dużo rankingów typu: ?10 niezwykłych miejsc noclegowych w stylu slow?, ?rodzinne agroturystyki slow?. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej właścicieli obiektów noclegowych próbuje stworzyć takie miejsce dla swoich gości. Być może to szansa również dla Ciebie?
Obiekt noclegowy w stylu slow.
Niesłabnącą popularnością cieszą się domki na drzewie. Często powstają obok już istniejących siedlisk. Trzeba mieć do dyspozycji oczywiście trochę ziemi i kilka drzew. Taki domek warty jest jednak zachodu. Przestrzeń urządzona w dobrym guście będzie cieszyć się popularnością wśród gości.
Czy spotkałeś się już z pojęciem glamping? To nic innego jak kamping, ale w wydaniu luksusowym. Eleganckie namioty sferyczne, jurty i domki podbijają serca Polaków. Tu liczy się wygoda, bo w namiotach zazwyczaj jest toaleta. Ważny jest też bliski kontakt z naturą ? nocą można oglądać rozgwieżdżone niebo i słuchać świerszczy. Wszyscy ci, którzy kochają wakacje nad wodą, z pewnością zainteresują się domkami na wodzie. Obiekty takie wyposażone są w łazienkę oraz kuchnię, często posiadają taras. Kto by nie chciał popijać porannej kawy, podziwiać wschodu słońca oraz promieni odbijających się od tafli wody? Jednak urlop slow to nie tylko nietypowy budynek czy noc pod gołym niebem. Gości możesz również zachwycić lokalnymi produktami (ser, wędliny, nalewki) i potrawami. Pamiętaj, osoby żyjące w stylu slow life cenią to co naturalne. Możesz zdecydować się, więc na ekologiczne kosmetyki w łazience. Czasami wystarczy choć trochę odmienić wystrój. Na tarasie zamiast barowych krzeseł, stołów i parasola rozłożyć pufy, fotele i hamaki. Ma być sielsko i jak najbardziej na luzie. Tego typu obiekty znajdziemy zarówno w obszarach górskich tj. Gorce, Podhale oraz na Pomorzu.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Zakopane, Noclegi w stylu slow?
Kiedy
04 sierpień, 2021
O której
Wstęp
Bezpłatny
Redyk w Jaworkach
Jaworki-Homole
04 sierpień, 2021
Już w najbliższy weekend tj. 7 sierpnia zapraszamy Jaworek pod scenę plenerową. O godzinie 15 rozpocznie
Żagle 2021
Szczecin
04 sierpień, 2021
W miniony weekend w szczecińskim porcie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które długo zostanie w pamięci
Festiwal Latawców Sopot 2021
Sopot
04 sierpień, 2021
Festiwal wystartował 30 lipca i zakończy się 1 sierpnia na plaży przy molo (wejście 23).

Zobacz również