Otwarcie Muzeum Twierdzy Toruń

Opis

7-8 listopada (sobota, niedziela) w godzinach 10:00 ? 18:00 zapraszamy na otwarcie nowego oddziału Muzeum Okręgowego w Toruniu ? Muzeum Twierdzy Toruń.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne niestety nie odbędą się: planowany piknik militarny, pokazy, występy zespołów muzycznych oraz pozostałe przygotowywane atrakcje. Na zainteresowanych czekać będzie jednak pięciu przewodników, którzy będą oprowadzać po obiekcie. Każdy z nich będzie mógł oprowadzić grupę składającą się maksymalnie z czterech osób. Oznacza to, że w danej chwili na terenie muzeum będzie mogło przebywać maksymalnie dwudziestu zwiedzających. By uniknąć problemów, ruchem gości przed budynkiem kierować będą pracownicy obsługi i wolontariusze. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i w przypadku dużego zainteresowania cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa tj. zachowanie bezpiecznych odległości oraz zasłonięcie ust i nosa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Równocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą o muzeach wstęp w każdą środę do Muzeum Twierdzy Toruń również będzie bezpłatny.
Szczegółowe zasady zwiedzania, ceny biletów itd. dostępne będą na stronie: muzeum.torun.pl/muzeum-twierdzy-torun/

Informujemy także, że ewentualna uroczysta impreza (jeśli pozwoli na to sytuacja w kraju i na świecie) odbędzie się na wiosnę 2021 roku.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Toruń, Otwarcie Muzeum Twierdzy Toruń
Kiedy
07 listopad, 2020
O której
10-18
Wstęp
Bezpłatny
IX Zimowy Rajd Śladami Dzikich Zwierząt online
Ciekoty
21 styczeń, 2021
To lubiane wydarzenie turystyczne, które od dziewięciu lat odbywa się w czasie ferii zimowych prowadzone
Kto morsuje ten nie choruje!
Solina
21 styczeń, 2021
W wielu miastach w Polsce rozpoczęło się morsowanie. Ta wyjątkowa kąpiel ma wiele właściwości zdrowotnych
10 powodów by odwiedzić Mazury
Mikołajki
21 styczeń, 2021
Czy jest piękniejsze miejsce na weekend czy wakacje?Każdy kto był na Mazurach nie pominął podczas

Zobacz również