Otwarcie Muzeum Twierdzy Toruń

Opis

7-8 listopada (sobota, niedziela) w godzinach 10:00 ? 18:00 zapraszamy na otwarcie nowego oddziału Muzeum Okręgowego w Toruniu ? Muzeum Twierdzy Toruń.

Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne niestety nie odbędą się: planowany piknik militarny, pokazy, występy zespołów muzycznych oraz pozostałe przygotowywane atrakcje. Na zainteresowanych czekać będzie jednak pięciu przewodników, którzy będą oprowadzać po obiekcie. Każdy z nich będzie mógł oprowadzić grupę składającą się maksymalnie z czterech osób. Oznacza to, że w danej chwili na terenie muzeum będzie mogło przebywać maksymalnie dwudziestu zwiedzających. By uniknąć problemów, ruchem gości przed budynkiem kierować będą pracownicy obsługi i wolontariusze. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i w przypadku dużego zainteresowania cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa tj. zachowanie bezpiecznych odległości oraz zasłonięcie ust i nosa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Równocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą o muzeach wstęp w każdą środę do Muzeum Twierdzy Toruń również będzie bezpłatny.
Szczegółowe zasady zwiedzania, ceny biletów itd. dostępne będą na stronie: muzeum.torun.pl/muzeum-twierdzy-torun/

Informujemy także, że ewentualna uroczysta impreza (jeśli pozwoli na to sytuacja w kraju i na świecie) odbędzie się na wiosnę 2021 roku.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Toruń, Otwarcie Muzeum Twierdzy Toruń
Kiedy
07 listopad, 2020
O której
10-18
Wstęp
Bezpłatny
W ośrodkach Grupy PKL trwa przygotowanie do sezonu zimowego i naśnieżanie tras.
Zakopane
30 listopad, 2020
Armatki do naśnieżania stoków w ośrodkach Polskich Kolei Linowych pracują, co oznacza, że sezon zimowy
Koncert Andrzejkowy online
Kielce
27 listopad, 2020
Koncert Andrzejkowy OD BROADWAYU DO BUENOS AIRES odbędzie się w piątek 2 listopada o godzinie
?JEDYNE TAKIE MIEJSCE? PROGRAMU 1 POLSKIEGO RADIA SZLAKIEM ZMODERNIZOWANYCH DWORCÓW KOLEJOWYCH
Białystok
07 listopad, 2020
?JEDYNE TAKIE MIEJSCE? PROGRAMU 1 POLSKIEGO RADIA SZLAKIEM ZMODERNIZOWANYCH DWORCÓW KOLEJOWYCHW nadchodzących tygodniach, dziennikarze turystycznej

Zobacz również