Zima w Bieszczadach? Czemu nie!

Zima w Bieszczadach? Czemu nie! w miejscowości Ustrzyki Dolne

Opis

Bieszczady to zimowa stolica Podkarpacia, nie bez powodu postrzegane są jako centrum sportów zimowych. Znajdziemy tu świetną infrastrukturę, dzięki której miłośnicy narciarstwa aktywnie spędzą ferie czy choćby krótki weekend. Do dyspozycji turystów jest wiele wyciągów narciarskich m. in.: Gromadzyń, Laworta w Ustrzykach Dolnych, Mały Król, Arłamów, Weremień, ponadto trasy biegowe na Żukowie, trasy skiturowe a także lodowiska.

Warto także wybrać się na kulig saniami! Taka atrakcja dostępna jest na życzenie gości niemal w każdym obiekcie turystycznym. Wspaniałe przeżycie, klimat, jazda po zmroku z pochodniami, ognisko, grzane wino... Wypad w Bieszczady w gronie najbliższych z pewnością będzie udany.
Ciekawą atrakcją stanowią sauny fińskie, które także są dostępne w gospodarstwach agroturystycznych czy pensjonatach. Czas spędzony w saunie przynosi sporo relaksu jak również działa prozdrowotnie i oczyszczająco na nasze ciało. Po aktywnie spędzonym dniu to świetny pomysł na regeneracje mięśni i odpoczynek.

Rodziny z dziećmi decydując się na noclegi w Bieszczadach zachęcamy do odwiedzenia muzeów, który jest naprawdę sporo m. in. Muzeum Historii Bieszczad w Czarnej Górnej, Muzeum Historyczne w Sanoku, Muzeum kultury bojkowskiej w Zatwarnicy czy Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Na niepogodę i poprawę nastroju dostępne są także baseny i aquaparki, w których gwarancją jest świetna zabawa.
Oczywiście jeśli warunki atmosferyczne pozwolą i dobrze się przygotujemy możemy udać się na ciekawe szlaki piesze, z pięknymi widokami...

Zaplanuj Swój wypoczynek w Bieszczadach z Nami!

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, Zima w Bieszczadach? Czemu nie!
Kiedy
16 sierpień, 2022
O której
Wstęp
Bezpłatny
Wrocław historia, ciekawostki, atrakcje...
Wrocław
16 sierpień, 2022
Wrocław jest jest siedzibą władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone ono jest w Europie
Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku
Ełk
16 sierpień, 2022
W dniach 12-14 sierpnia w Ełku będzie miało miejsce niezwykle widokowe wydarzenie. Mianowicie kolorowe balony
Sanok atrakcje, historia, ciekawe informacje...
Sanok
16 sierpień, 2022
Miasto Sanok, jest miastem powiatowym w Polsce, mieszczącym się w województwie podkarpackim. Położone ono jest w