Zima w Bieszczadach? Czemu nie!

Opis

Bieszczady to zimowa stolica Podkarpacia, nie bez powodu postrzegane są jako centrum sportów zimowych. Znajdziemy tu świetną infrastrukturę, dzięki której miłośnicy narciarstwa aktywnie spędzą ferie czy choćby krótki weekend. Do dyspozycji turystów jest wiele wyciągów narciarskich m. in.: Gromadzyń, Laworta w Ustrzykach Dolnych, Mały Król, Arłamów, Weremień, ponadto trasy biegowe na Żukowie, trasy skiturowe a także lodowiska.

Warto także wybrać się na kulig saniami! Taka atrakcja dostępna jest na życzenie gości niemal w każdym obiekcie turystycznym. Wspaniałe przeżycie, klimat, jazda po zmroku z pochodniami, ognisko, grzane wino... Wypad w Bieszczady w gronie najbliższych z pewnością będzie udany.
Ciekawą atrakcją stanowią sauny fińskie, które także są dostępne w gospodarstwach agroturystycznych czy pensjonatach. Czas spędzony w saunie przynosi sporo relaksu jak również działa prozdrowotnie i oczyszczająco na nasze ciało. Po aktywnie spędzonym dniu to świetny pomysł na regeneracje mięśni i odpoczynek.

Rodziny z dziećmi decydując się na noclegi w Bieszczadach zachęcamy do odwiedzenia muzeów, który jest naprawdę sporo m. in. Muzeum Historii Bieszczad w Czarnej Górnej, Muzeum Historyczne w Sanoku, Muzeum kultury bojkowskiej w Zatwarnicy czy Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Na niepogodę i poprawę nastroju dostępne są także baseny i aquaparki, w których gwarancją jest świetna zabawa.
Oczywiście jeśli warunki atmosferyczne pozwolą i dobrze się przygotujemy możemy udać się na ciekawe szlaki piesze, z pięknymi widokami...

Zaplanuj Swój wypoczynek w Bieszczadach z Nami!

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, Zima w Bieszczadach? Czemu nie!
Kiedy
09 maj, 2021
O której
Wstęp
Bezpłatny
Wielicka kopalnia otwiera Trasę Turystyczną
Wieliczka
09 maj, 2021
Wielicka kopalnia otwiera Trasę Turystyczną, uruchamia też Punkt Szczepień PowszechnychOd 4 maja czynna jest Trasa
Majówka pod tężnią w Inowrocławiu
Inowrocław
09 maj, 2021
Zgodnie z zapowiedziami, mieszkańcy i goście Inowrocławia, będą mogli korzystaćz właściwości tężni solankowej już podczas
Jak planujemy spędzić majówkę w pandemii?
Międzyzdroje
09 maj, 2021
Jak planujemy spędzić majówkę w pandemii? Wyniki sondy.Co trzeci Polak biorący udział w sondzie ?Covidowe

Zobacz również