Od jutra stoki otwarte!

Opis

Od jutra narciarze przy zachowaniu reżimu sanitarnego będą mogli wrócić na stoki Polskich Kolei Linowych. Tego dnia otwarte zostaną trasy narciarskie we wszystkich ośrodkach Grupy PKL, także na Kasprowym Wierchu. Warunki do jazdy są doskonałe, a skipasssy można kupić z wyprzedzeniem już teraz w sklepie internetowym na stronie pkl.pl. 

Po raz pierwszy w tym sezonie narciarze będą mogli pojawić się na trasach Kasprowego Wierchu w Zakopanem. Po obfitych opadach śniegu pracownicy PKL dokładali starań, aby przygotować do jazdy trasy narciarskie w Kotle Goryczkowym i Gąsienicowym. Szczegóły dotyczące godzin otwarcia kolei oraz tras narciarskich na Kasprowym Wierchu można sprawdzić na stronie PKL.

W Szczawnicy na narciarzy czekają wszystkie trasy tj. Palenica I i II oraz Szafranówka I i II. Ośrodek PKL Palenica zachęca narciarzy nie tylko różnorodnymi trasami, ale i bardzo atrakcyjnymi cenami skipassów i dodatkowymi zniżkami dla rodzin. Warto zwrócić uwagę również na ofertę weekendowej jazdy wieczornej w godz. od 18:00 do 21:00 w specjalnej cenie od 39 zł za skipass. W ośrodku można także wypożyczyć sprzęt narciarski, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. 

Spragnieni zimowego szaleństwa na stokach znajdą je również w ośrodkach PKL Góra Żar i PKL Mosorny Groń, gdzie również od piątku 12. lutego dostępne będą trasy dla narciarzy.

Na początkujących i średniozaawansowanych narciarzy czekać będzie górna polana Gubałówki z wyciągiem orczykowym. Na moc atrakcji nie będą mogli narzekać także miłośnicy jazdy freestyle, którą zapewni w tym sezonie snow park Goobaya. Po narciarskich akrobacjach warto również odwiedzić magiczną Krainę Światła, która czynna jest od godz. 16:00 przy górnej stacji kolei na Gubałówkę.

Na Jaworzynie Krynickiej od 12 lutego czynne będą trasy nr 1 (2600m), 2 (900m), 2A (900m), 3 (700m) oraz wyciąg szkoleniowy Żółwik. Otwarta zostanie również Szkoła Jaworzyna Ski&Snowboard oraz wypożyczalnia sprzętu i centrum testowe. 


Podstawowe informacje
Lokalizacja
Zakopane, Od jutra stoki otwarte!
Kiedy
18 maj, 2021
O której
Wstęp
Płatny
Koncert symfoniczny online
Kielce
14 maj, 2021
Joseph HAYDN Symfonia nr 102 B-dur Hob. I/102Wolfgang Amadeus MOZART IV Koncert skrzypcowy D-dur KV
Rajd Papieski
Iława
16 maj, 2021
Zapraszamy wszystkich na wydarzenie poświęcone  ku pamięci papieża Jana Pawła II ! Święto odbywa się
Wielicka kopalnia otwiera Trasę Turystyczną
Wieliczka
18 maj, 2021
Wielicka kopalnia otwiera Trasę Turystyczną, uruchamia też Punkt Szczepień PowszechnychOd 4 maja czynna jest Trasa

Zobacz również