Jakie urlopy planują Polacy?

Opis

Mimo trudnej sytuacji, wciąż snujemy wakacyjne plany. Wysyłamy zapytania do obiektów turystycznych, nawet dokonujemy wstępnej rezerwacji z nadzieją, że w nadchodzące lato będziemy mogli podróżować. Jakie urlopy planują Polacy? Czy wiek turysty ma wpływ na plany wyjazdowe? W którym momencie życia podróżujemy najchętniej?
Plany wyjazdowe zwykle mają osoby w wieku 35-55 lat, z kolei osoby poniżej 25 roku życia i te powyżej 55 najrzadziej planują urlop.
Wpływ na to ma wiele czynników, nie mniej jednak duże znaczenie przy planowaniu wyjazdów ma nasza rodzina. Mając małe i nieco starsze dzieci, bardzo często decydujemy się na urlop właśnie po to, by spędzić czas z rodziną, by pokazać dzieciom nowe miejsca i wspólnie odpocząć.
Z kolei młodzi ludzie nie planują wyjazdów, ale często decydują się na nie spontanicznie. Albo też wybierają wyjazdy krótkie ? jedno czy dwudniowe. To bardzo często początek kariery zawodowej, niestabilna sytuacja finansowa, a także zobowiązań.
Obecna sytuacja rozwija się bardzo dynamicznie i wszyscy mamy nadzieje, że turystyka w końcu ruszy. Tego życzymy sobie, turystom oraz właścicielom obiektów turystycznych.

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Kielce, Jakie urlopy planują Polacy?
Kiedy
31 lipiec, 2021
O której
Wstęp
Bezpłatny
XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym
Wilkasy
31 lipiec, 2021
W minioną niedzielę w amfiteatrze w Wilkasach odbyła się wyjątkowa impreza, która przyciągnęła wielu pływaków
Rajd Rowerowy Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ
Zagnańsk
31 lipiec, 2021
Starosta kielecki Mirosław Gębski zaprasza na trzeci Rajd Rowerowy Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ po pięknych
Trwa Jarmark Dominikański w Gdańsku
Gdańsk
31 lipiec, 2021
Wszystkich, którzy odwiedzają Trójmiasto zapraszamy do Gdańska! Właśnie tu odbywa się już 761 Jarmark św.

Zobacz również