Darmowe szkolenia jazdy na Singletrack Szklarska Poręba

Opis

5 września o godzinie 10.00 na parkingu przy Zakręcie Śmierci odbędzie się zbiórka uczestników, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu. W ramach współpracy z Miastem Szklarska Poręba FLOW RIDE raz w miesiącu bezpłatnie przeprowadzi w sezonie letnim szkolenie rowerowe z techniki jazdy na trasie Singletrack Szklarska Poręba.

W przypadku złych warunków atmosferycznych FLOW RIDE zastrzega przesunięcie godziny startu lub odwołanie szkolenia. Warunkiem uczestnictwa, poza własnym rowerem umożliwiającym jazdę na trasie single track jest KOMPLETU OCHRANIACZY (więcej informacji o tym w regulaminie).
Szkolenia poprowadzi instruktor z 18-letnim stażem, licencjonowany przez Polski Związek Kolarski, zawodnik Pucharu Świata w Enduro ? Michał Makowski.
A
by wziąć udział w szkoleniu należy POLUBIĆ profil FLOW RIDE na Facebooku oraz udostępnić informację na swojej tablicy. (W przypadku braku aktywnego profilu na Facebooku warunek ten nie obowiązuje.)
FLOW RIDE to ludzie, urodzeni ;-) na rowerze. Od najmłodszych lat zdobywali doświadczenie sportowe startując w Pucharze Narodów w ramach Enduro World Series. Organizacyjne ? szlifowali uczestnicząc w organizacji rozmaitych zawodów i szkoleń. Posiadają także doświadczenie w budowie tras enduro oraz skateparków.
FLOW RIDE powołali do życia po to, aby dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, by zarażać swym zafascynowaniem do roweru z uśmiechem na twarzy. Frajdą dla nich jest zorganizować ciekawą wycieczkę rodzinną po izersko-karkonoskich atrakcjach, na poziomie trudności dostosowanym do umiejętności uczestników. Misją jest prowadzenie szkoleń ? indywidualne lub grupowych ? jazdy enduro lub downhill, wg indywidualnych  planów treningowych dla amatorów i bajkerów zaawansowanych. Wystarczy chcieć pojeździć na rowerze, a flowrideowcy poprowadzą po ciekawych trasach XC i enduro.
Działają głównie w Sudetach Zachodnich: w Górach Izerskich, w Pasmie rowerowym OLBRZYMY i na terenie Rep. Czeskiej.
Choć ich działalność kręci się głównie w rytmie dwóch kół, to nie ograniczają się wyłącznie do rowerów. Jako uzupełnienie treningu rowerowego, albo po prostu formę ciekawego spędzenia czas, FLOW RIDE proponują także wspinaczkę skałkową na formacjach skalnych: Szklarskiej Poręby, Karpacza, Gór Sokolich i innych w Rudawach Janowickich oraz innych mniej znanych. Zimą zaś zapraszają na lekcje snowboardu i narciarstwa.

źródło: szklarskaporeba.pl

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Szklarska Poręba, Darmowe szkolenia jazdy na Singletrack Szklarska Poręba
Kiedy
22 wrzesień, 2021
O której
Wstęp
Bezpłatny
Targi Tour Salon w Poznaniu ? wspólna akcja 4 miast
Poznań
22 wrzesień, 2021
W dniach 24-26 września 2021 w Poznaniu odbywają się jedne z najważniejszych targów turystycznych w
Jak Polacy spędzili tegoroczne, letnie urlopy?
Kowary
22 wrzesień, 2021
Czas letnich urlopów dobiega końca. Jak i gdzie je spędzaliśmy? Czym kierowaliśmy się wybierając miejsce
Świętujemy 30 urodziny ośrodka turystycznego PKL Palenica w Szczawnicy
Szczawnica
25 wrzesień, 2021
Z tej okazji Polskie Koleje Linowe już 25-26 września zapraszają do Szczawnicy na weekend pełen

Zobacz również