Targi Tour Salon w Poznaniu - wspólna akcja 4 miast

Targi Tour Salon w Poznaniu - wspólna akcja 4 miast w miejscowości Poznań

Opis

W dniach 24-26 września 2021 w Poznaniu odbywają się jedne z najważniejszych targów turystycznych w Polsce - Tour Salon. W tym roku na jedynym stanowisku zobaczymy nie jedno, a aż 4 polskie miasta - partnerów programu TripPass. Są to Gdańsk, Lublin, Opole i Giżycko. Wszystkie miasta przedstawią swoją ofertę turystyczną.

TOUR SALON 2021 ponownie odbędzie się pod hasłem "Odkryj smak przygody", które jest kwintesencją planów związanych z jesienną odsłoną tego wydarzenia - zarówno ekspozycja, jak i program wydarzeń będą zachęcać do odkrywania nie tylko nowych destynacji, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą czołowi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce.

W gronie wystawców targów: miasta, gminy, powiaty, organizacje promocji turystyki, regiony turystyczne, produkty regionalne, dostawcy usług transportowych, dostawcy innych usług w turystyce.

Z reguły, udział w takich wydarzeniach każdy podmiot bierze osobno. Tym razem jednak 4 miasta łączą wysiłki, aby jeszcze efektywniej dotrzeć ze swoją ofertą turystyczną do tysięcy gości, którzy odwiedzą targi. Mają ku temu solidną podstawę ? wszystkie są partnerami projektu TripPass czyli systemu karty turysty, który pozwala odkrywać najlepsze atrakcje w każdym z miast partnerskich. Na stanowisku nie zabraknie materiałów promocyjnych i upominków. Każdy oczywiście otrzyma informacje o atrakcjach od przedstawicieli miejscowości oraz szczegóły działania Karty.

źródło: https://visitgdansk.com

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Poznań,
Kiedy
17 maj, 2022
O której
Wstęp
Płatny
Zawody jachtów modelarskich w Mikołajkach
Mikołajki
20 maj, 2022
W tym roku po raz pierwszy na Mazurach w Mikołajkach obędzie się amatorski wyścig jachtów
PKL zapraszają na Górę Parkową w sentymentalną podróż w czasie
Krynica-Zdrój
17 maj, 2022
Marzysz aby choć na jeden dzień przenieść się do przeszłości i odkryć historyczne miejsce na
3. Ustrońska Noc Muzeów
Ustroń
13 maj, 2022
Miasto Ustroń zaprasza na 3 edycję Ustrońskiej Nocy Muzeów odbywających się 13 maja 2022 roku.Przewidziane