Wielkie Otwarcie Sezonu Morsowego w Wilkasach

Opis

Za nami już ciepłe lato, kąpiele w zalewach i morzach, ciepłe słoneczko, które nas pięknie opalało. Ale skoro temperatura jest niższa to mamy zrezygnować z kąpieli wodnych? Ależ nie! Morsowanie to ogromny zastrzyk zdrowia i zwiększenia pewności siebie.Mazury zapraszają na wspólne rozpoczęcie sezonu na morsowanie! Odbędzie się ono 17 października o godz. 15 na plaży przy Hotelu Tajty (jezioro Tajty). Tego dnia morsowanie zostanie połączone z seansami w saunach, kąpielą w baliach i schłodzeniem w jeziorze Tajty. Port i Hotel Tajty nieodpłatnie udostępni mazurską i morską balię, rosyjską saunę oraz (nowość) saunę soft. W planie wydarzenia nie tylko baliowanie, morsowanie i saunowanie, ale również ognisko oraz instruktaż dla osób, które planują rozpocząć przygodę z morsowaniem. Dla tych, którzy zostaną ogrzać się przy ognisku, przypominamy o zabraniu kiełbasek (można też będzie je nabyć w hotelowej restauracji).

Partnerem wydarzenia jest Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak", którego członkowie opowiedzą o podstawach morsowania i zachęcać będą do podnoszenia odporności.


więcej informacji i zdjęcie: https://mazury24.eu/wydarzenia-imprezy/wielkie-otwarcie-sezonu-morsowego-w-wilkasach,13357

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Giżycko, Wielkie Otwarcie Sezonu Morsowego w Wilkasach
Miejsce
Wilkasy, Port Tajty
Kiedy
17 październik, 2021
O której
15:00
Wstęp
Bezpłatny
Tajemnice Starego Miasta
Warszawa
24 październik, 2021
Miasto Warszawa zaprasza na wieczorny spacer po zaułkach staromiejskiej dzielnicy. Podczas spaceru usłyszymy historie niekoniecznie
SztukoQuizówka-turniej wiedzy o sztuce
Sopot
20 październik, 2021
Jeżeli lubisz łamigłówki to to wydarzenie jest idealne dla ciebie! Na wydarzenie w Mieście Sopot
29. Świętokrzyskie Dni Muzyki
Kielce
24 październik, 2021
Już w najbliższy piątek rozpoczną się 29. Świętokrzyskie Dni Muzyki w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Zobacz również