Snowlandia zaprasza do Zakopanego!

Snowlandia zaprasza do Zakopanego! w miejscowości Zakopane

Opis

Planujesz weekend czy ferie w Zakopanem? Jeśli tak koniecznie musisz odwiedzić Snowlandię! Otwarcie już styczniu 2022 roku!!! 

Snowlandia to autorski projekt realizowany od 7 lat wyłącznie w sezonie zimowym. Na terenie pod Wielką Krokwią można zobaczyć budowle zrealizowane w 100% ze śniegu. Największą atrakcją jest śnieżny labirynt, który ma powierzchnię ponad 2000 m2, każdego roku układ korytarzy jest inny przez co stopień trudności znalezienia drogi do wyjścia jest zdecydowanie trudniejszy.

Poza labiryntem można zwiedzić śnieżny zamek oraz igloo z pięknymi rzeźbami. Każdego roku tematyka jest zupełnie inna. Dla dzieci jak i dorosłych wspaniałą atrakcja jest tor saneczkowy. W ramach biletu wstępu Klienci mogą korzystać z naszych sanek i ślizgów.

W okresie zimowym funkcjonuje również "Tatrzański Park Edukacyjny" czyli miejsce dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przyrody Podhala. Pod opieką Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego mamy zwierzęta występujące na naszym terenie. Co godzinę realizowane są lekcje edukacyjne (prelekcje) o zróżnicowanej tematyce m.in. "Jeleń król lasu", "Lisie opowieści", "Ptaki drapieżne w Polsce".

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Zakopane,
Kiedy
14 sierpień, 2022
O której
Wstęp
Płatny
Wrocław historia, ciekawostki, atrakcje...
Wrocław
14 sierpień, 2022
Wrocław jest jest siedzibą władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone ono jest w Europie
Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku
Ełk
14 sierpień, 2022
W dniach 12-14 sierpnia w Ełku będzie miało miejsce niezwykle widokowe wydarzenie. Mianowicie kolorowe balony
Sanok atrakcje, historia, ciekawe informacje...
Sanok
14 sierpień, 2022
Miasto Sanok, jest miastem powiatowym w Polsce, mieszczącym się w województwie podkarpackim. Położone ono jest w