Snowlandia zaprasza do Zakopanego!

Opis

Planujesz weekend czy ferie w Zakopanem? Jeśli tak koniecznie musisz odwiedzić Snowlandię! Otwarcie już styczniu 2022 roku!!! 

Snowlandia to autorski projekt realizowany od 7 lat wyłącznie w sezonie zimowym. Na terenie pod Wielką Krokwią można zobaczyć budowle zrealizowane w 100% ze śniegu. Największą atrakcją jest śnieżny labirynt, który ma powierzchnię ponad 2000 m2, każdego roku układ korytarzy jest inny przez co stopień trudności znalezienia drogi do wyjścia jest zdecydowanie trudniejszy.

Poza labiryntem można zwiedzić śnieżny zamek oraz igloo z pięknymi rzeźbami. Każdego roku tematyka jest zupełnie inna. Dla dzieci jak i dorosłych wspaniałą atrakcja jest tor saneczkowy. W ramach biletu wstępu Klienci mogą korzystać z naszych sanek i ślizgów.

W okresie zimowym funkcjonuje również "Tatrzański Park Edukacyjny" czyli miejsce dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przyrody Podhala. Pod opieką Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego mamy zwierzęta występujące na naszym terenie. Co godzinę realizowane są lekcje edukacyjne (prelekcje) o zróżnicowanej tematyce m.in. "Jeleń król lasu", "Lisie opowieści", "Ptaki drapieżne w Polsce".

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Zakopane,
Kiedy
23 styczeń, 2022
O której
Wstęp
Płatny
Dzień Babci i Dziadka w Chochołowskich Termach!
Chochołów
23 styczeń, 2022
Szukasz pomysłu na prezent dla Babci i Dziadka?Chochołowskie SPA przygotowało wyjątkowe pakiety, które na pewno
DWA DNI NA GŁÓWNYM SZLAKU BESKIDZKIM!
Kielce
19 marzec, 2022
DWA DNI NA GŁÓWNYM SZLAKU BESKIDZKIM!Włóż wygodne buty, spakuj plecak, zabierz mapę, nie zapomnij o
Trasa narciarska w Dolinie Gąsienicowej otwarta dla narciarzy
Zakopane
23 styczeń, 2022
Polskie Koleje Linowe zapraszają na Kasprowy Wierch - trasa narciarska w Dolinie Gąsienicowej otwarta dla

Zobacz również