Wielkie otwarcie Milko Mazury MTB - start sezonu w Iławie

Wielkie otwarcie Milko Mazury MTB - start sezonu w Iławie w miejscowości Iława

Opis

W najbliższy weekend (23-24 kwietnia) odbędą się pierwsze zawody w ramach kolarskich zmagań Milko Mazury MTB. Wielkie otwarcie siódmego sezonu nastąpi w Iławie, gdzie odbędzie się Wyścig Pięciu Jezior. Marka Milko jest sponsorem tytularnym wydarzenia, które składać się będzie z 10 etapów i zakończy się we wrześniu.
Milko Mazury MTB na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych kolarskich wydarzeń sportowych, odbywających się w północno-wschodniej części kraju. To najszybciej rozwijający się cykl wyścigów kolarstwa górskiego w Polsce. Staruje na południu Mazur - w Iławie, a następnie kolarze zagoszczą w Pieckach, Mrągowie, Mikołajkach, Pasymiu, Giżycku, Rynie, Kwidzynie, a sezon zakończy się wyścigiem w Starych Jabłonkach.
Podobnie jak w latach ubiegłych trasy wyścigów przebiegają pośród malowniczych, krajobrazów Warmii i Mazur. Wytyczono je tak, by przebiegały przez najatrakcyjniejsze tereny leśne, specjalne ścieżki rowerowe poprowadzono wzdłuż stromych brzegów jezior.
"Już od kilku lat Mlekpol, producent marki Milko jako sponsor tytularny wydarzenia, zachęca do zdrowego stylu życia, edukuje i towarzyszy uczestnikom podczas tej formy aktywności. Ruch daje wiele korzyści, wpływa na odporność organizmu, redukuje stres i pomaga utrzymać równowagę emocjonalną. Na ogólne samopoczucie pozytywnie wpływa także odpowiednio zbilansowana dieta. Sportowa przygoda, połączona z produktami Mlekpolu, to przepis na udany weekend" -  Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol
Zawodowe grupy kolarskie, amatorzy oraz pasjonaci kolarstwa górskiego, dzieci i młodzież - podczas zawodów wszyscy znajdą coś dla siebie. Adepci szkółek kolarskich będą rywalizować w Łaciate Junior Race - Lidze Szkółek Kolarskich, a najmłodsi w ramach Łaciate Junior Strider Race, ucząc się zasad zdrowego współzawodnictwa. Marka Łaciate Junior jest sponsorem strategicznym wydarzeń dla dzieci.
"Cieszymy się, że już po raz siódmy możemy promować tę wspaniałą dyscyplinę, organizując Milko Mazury MTB. Przez cały okres wiosenno-letni namawiamy do aktywności, zdrowego trybu życia z produktami Mlekpolu i rodzinnego spędzania czasu. Jesteśmy pewni, że w tym roku również nie zabraknie sportowych wyzwań dla uczestników i niezapomnianych emocji dla kibiców. Szczegóły dotyczące wyścigów znajdują się na stronie www.mazurymtb.pl." -  Arkadiusz Cała, organizator wyścigów Milko Mazury MTB

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Iława, Wielkie otwarcie Milko Mazury MTB ? start sezonu w Iławie
Kiedy
21 maj, 2022
O której
Wstęp
Płatny
Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej
Gdynia
20 maj, 2022
W  dniach 20-22 maja odbędzie się Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej w Gdynia Arena, będzie to
Dni Giżycka i Święto Miast Partnerskich 2022
Giżycko
27 maj, 2022
Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz oraz Giżyckie Centrum Kultury zapraszają na Dni Giżycka odbywające się
DZIEŃ DZIECKA PEŁEN PRZYGÓD
Bałtów
28 maj, 2022
Bałtowski Kompleks Turystyczny organizuje wyjątkowy Dzień Dziecka w dniach 28 oraz 29 maja 2022r. Będąc w