Zapraszamy na Kaszuby do Strusiej Farmy!

Zapraszamy na Kaszuby do Strusiej Farmy! w miejscowości Wejherowo

Opis

Kaszuby to wyjątkowy region z pięknymi tradycjami i wieloma atrakcjami. Polecamy wizytę w Strusiej Farmie! Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Kniewo oddalonej około 10 km od Wejherowa.
To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy kochają zwierzęta. Przybyłych tutaj Gości wita stado ponad czterdziestu strusi afrykańskich w różnym wieku, króliki, emu, nandu, osły, kozy, owce, kury, gęsi, perliczki oraz lamy. Dla głodnych wiedzy na trasie zwiedzania znajdują się informacje z ciekawostkami na temat życia zamieszkujących na farmie zwierzaków.
Obiekt oferuje wycieczki z dziećmi, ze znajomymi, imprezy integracyjne takie jak urodziny dziecka, spotkanie przedszkolaków, czy seniorów. Samą wycieczkę można zakończyć smacznym posiłkiem/piknikiem na trawie. Ponadto istnieje możliwość karmienia zwierząt odpowiednio zakupionymi produktami na miejscu. Warto także skorzystać i zakupić ciekawe pamiątki :)

Obiekt czynny jest cały rok, w okresie jesionno-zimowy należy uprzednio umówić wizytę. Jednak najlepiej odwiedzić to miejsce w okresie letnim i wiosennym, gdzie natura budzi się do życia :)

Kontakt:
tel.: +48 58 676 63 29
kom.: +48 695 733 553
e-mail: [email protected] 
www.strusie-kniewo.com
ul. Aleja Lipowa 125
84-252 Kniewo

Podstawowe informacje
Lokalizacja
Wejherowo,
Kiedy
16 styczeń, 2023
O której
Wstęp
Płatny
Jak zareklamować obiekt noclegowy w Internecie?
Kielce
26 styczeń, 2023
Aby przygotować się do wynajmowania obiektu noclegowego, należy wziąć pod uwagę następujące kroki:Przygotuj ofertę swojego
Dlaczego warto wybrać domek na wypoczynek?
Zakopane
26 styczeń, 2023
Wybór domku na nocleg ma kilka zalet. Po pierwsze, domki często oferują więcej prywatności niż
Co robić z dzieckiem w ferie?
Zakopane
26 styczeń, 2023
Ferie to czas wolny od nauki i pracy, przeznaczony na relaks i odpoczynek. W Polsce