Park Janosika w Zakopanem

Park Janosika w Zakopanem w miejscowości Zakopane Park Janosika w Zakopanem w miejscowości Zakopane
Park Janosika w Zakopanem w miejscowości Zakopane

Opis

Witaj w kolorowym świecie dmuchańców! Tutaj pełno jest atrakcji, o których marzy Twoje dziecko! Dmuchańce to gwarancja super zabawy i śmiechu dla każdego. Czekają na Was m.in. zjeżdżalnie, dmuchane zamki, wspinaczka, tor przeszkód z mega kulami oraz euro bungee... Letnia Zabawa to plac zabaw z dmuchańcami w samym centrum Zakopanego (Tadeusza Kościuszki 9, Równie Krupowe). 


Więcej na www.letniazabawa.plInteresują Cię najlepsze atrakcje dla dzieci w Zakopanem? Odwiedź Letnią Zabawę! Atrakcja w Zakopanem która pozwoli się dziecku wyszaleć a Tobie odpocząć! Rozumiemy Cię doskonale! W końcu kochamy swoje dzieci nad życie, ale urlop z maluchami może być naprawdę męczący... Zyskaj trochę czasu dla siebie. Rozgość się na wygodnym leżaku. Zatop myśli w książce lub nadrób zaległości w dodawaniu zdjęć z wakacji, bo Twoje dziecko jest w siódmym niebie! Beztrosko szaleje ze szczęścia, skacze, śmieje się do rozpuku i bawi.

W ofercie:

PAKIET PROMOCYJNY - 1h na WSZYSTKIE ATRAKCJE (bilet wstępu). 60 minut zabawy dla 1 dziecka w godzinach otwarcia placu zabaw +0,50 zł / minuta (po przekroczeniu czasu)
BILET uprawnia do zabawy na dmuchańcach. Z pozostałych atrakcji (autka, kule wodne, bungee, zjeżdżalnia pontonowa) możesz skorzystać 1 raz w czasie trwania biletu.

60 min ZABAWY NA DMUCHAŃCACH (bilet wstępu) 60 minut zabawy dla 1 dziecka w godzinach otwarcia placu zabaw +0,50 zł / minuta (po przekroczeniu czasu). BILET uprawnia do zabawy na dmuchańcach. Pozostałe atrakcje (autka, kule wodne, bungee, zjeżdżalnia pontonowa) możesz zarezerwować jako dodatki w kolejnym kroku.

30 min ZABAWY NA DMUCHAŃCACH (bilet wstępu) 30 minut zabawy dla 1 dziecka w godzinach otwarcia placu zabaw +0,50 zł / minuta (po przekroczeniu czasu). BILET uprawnia do zabawy na dmuchańcach. Pozostałe atrakcje (autka, kule wodne, bungee, zjeżdżalnia pontonowa) możesz zarezerwować jako dodatki w kolejnym kroku.

15 min ZABAWY NA DMUCHAŃCACH (bilet wstępu)15 minut zabawy dla 1 dziecka w godzinach otwarcia placu zabaw +0,50 zł / minuta (po przekroczeniu czasu). BILET uprawnia do zabawy na dmuchańcach. Pozostałe atrakcje (autka, kule wodne, bungee, zjeżdżalnia pontonowa) możesz zarezerwować jako dodatki w kolejnym kroku. 

A MOŻE JESTEŚ W ZAKOPANEM Z GRUPĄ DZIECI?

Wystarczy 1 godzina by uszczęśliwić wszystkie dzieci! Podczas każdej wycieczki lub kolonii do Zakopanego dzieci liczą nie tylko na wiedzę i wycieczki, ale także dobrą zabawę i integrację! Wizyta na Letniej Zabawy to gotowy pomysł na świetne uzupełnienie dnia i nagrodę dla dzieci. To także chwila błogiego spokoju dla Rodziców i Opiekunów. Zabawa na kolorowych dmuchańcach to także doskonała niespodzianka urodzinowa! Pizzeria, lody i zabawa z przyjaciółmi.

Zobacz również:     Zakopane noclegi z dziećmi     Zakopane domki do wynajęcia     Zakopane hotele     Zakopane apartamenty centrum


Lokalizacja