Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój

Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój w miejscowości Krynica Zdrój Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój w miejscowości Krynica Zdrój
Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój w miejscowości Krynica Zdrój
Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój w miejscowości Krynica Zdrój

Opis

Kompleks Narciarski Słotwiny dla swoich Klientów udostępnia, aż cztery wyciągi narciarskie, dostosowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów wybierających naszą Stację na miejsce swoich zimowych aktywności. Wszystkie nasze trasy są sztucznie naśnieżane oraz oświetlone. Początkujący i zaawansowany, ceniący wygodę oraz zniecierpliwiony kolejnym udanym zjazdem. Nasze trasy posiadają homologację FIS co pozwala na organizowanie zawodów oraz treningów na międzynarodowym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYCIĄG ORCZYKOWY
Dwuosobowy orczyk, to z uwagi na swoją szybkość idealne rozwiązanie dla tych najbardziej zniecierpliwionych kolejnych przejazdów narciarzy i snowboardzistów. Zapewnia on dojazd do tych samych tras, co wyciąg krzesełkowy.
Długość 950 m
Różnica poziomów 205
Przepustowość 1200

WYCIĄG MAŁY
Wyciąg talerzykowy przeznaczony dla najmłodszych i początkujących narciarzy oraz snowboardzistów. Stopień nachylenia trasy, długość wyciągu oraz jego dostosowanie pozwala na bezpieczny przejazd dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi.
Długość 120 m
Różnica poziomów 27
Przepustowość 600

WYCIĄG ŚREDNI
Wyciąg talerzykowy udostępniony z myślą o celach szkoleniowych, stanowiący również doskonałą rozgrzewkę przed trasami głównymi. Ze względu na stopień nachylenia, nie polecamy jej narciarzom i snowboardzistom „stawiającym pierwsze kroki”.
Długość 400 m
Różnica poziomów 65
Przepustowość 600

KOLEJ KRZESEŁKOWA
Czteroosobowa kolej krzesełkowa pozwala na dojazd do wszystkich tras naszego ośrodka. Trasa z lewej strony to ta przeznaczona dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów, po prawej zaś łagodniejsza na którą zapraszamy średniozaawansowanych fanów zimowych szaleństw.
Długość 950 m
Różnica poziomów 205
Przepustowość 1800

Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia i serwis sprzętu.
NARTY KOMPLET 30 zł /dzień (narty, buty, kije)

SNOWBOARD KOMPLET 30 zł /dzień (snowboard, buty)

AKCESORIA NARCIARSKIE
Buty 15 zł/dzień
Kije 10 zł/dzień
Kask 10 zł/dzień

USŁUGI SERWISOWE
Ostrzenie krawędzi 40 zł
Montaż wiązań 40 zł
Skracanie kijów 10 zł
Regulacja wiązań 10 zł
Smarowanie nart 10 zł
Smarowanie snowboard 10 zł

www.slotwiny.pl

Zobacz również:     Krynica Zdrój noclegi przy stoku     Krynica Zdrój apartamenty    Krynica Zdrój pokoje gościnne     Krynica Zdrój noclegi domki

Lokalizacja