Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój

Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój
Kompleks Narciarski Słotwiny w Krynicy Zdrój

ul. Słotwińska 53
33-380 Krynica Zdrój
Tel. 18 471 27 26

Opis

Kompleks Narciarski Słotwiny dla swoich Klientów udostępnia, aż cztery wyciągi narciarskie, dostosowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów wybierających naszą Stację na miejsce swoich zimowych aktywności. Wszystkie nasze trasy są sztucznie naśnieżane oraz oświetlone. Początkujący i zaawansowany, ceniący wygodę oraz zniecierpliwiony kolejnym udanym zjazdem. Nasze trasy posiadają homologację FIS co pozwala na organizowanie zawodów oraz treningów na międzynarodowym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYCIĄG ORCZYKOWY
Dwuosobowy orczyk, to z uwagi na swoją szybkość idealne rozwiązanie dla tych najbardziej zniecierpliwionych kolejnych przejazdów narciarzy i snowboardzistów. Zapewnia on dojazd do tych samych tras, co wyciąg krzesełkowy.
Długość 950 m
Różnica poziomów 205
Przepustowość 1200

WYCIĄG MAŁY
Wyciąg talerzykowy przeznaczony dla najmłodszych i początkujących narciarzy oraz snowboardzistów. Stopień nachylenia trasy, długość wyciągu oraz jego dostosowanie pozwala na bezpieczny przejazd dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi.
Długość 120 m
Różnica poziomów 27
Przepustowość 600

WYCIĄG ŚREDNI
Wyciąg talerzykowy udostępniony z myślą o celach szkoleniowych, stanowiący również doskonałą rozgrzewkę przed trasami głównymi. Ze względu na stopień nachylenia, nie polecamy jej narciarzom i snowboardzistom „stawiającym pierwsze kroki”.
Długość 400 m
Różnica poziomów 65
Przepustowość 600

KOLEJ KRZESEŁKOWA
Czteroosobowa kolej krzesełkowa pozwala na dojazd do wszystkich tras naszego ośrodka. Trasa z lewej strony to ta przeznaczona dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów, po prawej zaś łagodniejsza na którą zapraszamy średniozaawansowanych fanów zimowych szaleństw.
Długość 950 m
Różnica poziomów 205
Przepustowość 1800

Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia i serwis sprzętu.
NARTY KOMPLET 30 zł /dzień (narty, buty, kije)

SNOWBOARD KOMPLET 30 zł /dzień (snowboard, buty)

AKCESORIA NARCIARSKIE
Buty 15 zł/dzień
Kije 10 zł/dzień
Kask 10 zł/dzień

USŁUGI SERWISOWE
Ostrzenie krawędzi 40 zł
Montaż wiązań 40 zł
Skracanie kijów 10 zł
Regulacja wiązań 10 zł
Smarowanie nart 10 zł
Smarowanie snowboard 10 zł

www.slotwiny.pl

Podstawowe informacje
Lokalizacja
ul. Słotwińska 53
33-380 Krynica Zdrój
Tel. 18 471 27 26