Rabkoland Park Rozrywki w Rabce Zdrój

Rabkoland Park Rozrywki w Rabce Zdrój w miejscowości Rabka Zdrój Rabkoland Park Rozrywki w Rabce Zdrój w miejscowości Rabka Zdrój
Rabkoland Park Rozrywki w Rabce Zdrój w miejscowości Rabka Zdrój
Rabkoland Park Rozrywki w Rabce Zdrój w miejscowości Rabka Zdrój
Rabkoland Park Rozrywki w Rabce Zdrój w miejscowości Rabka Zdrój

Opis

Rabkoland to Park wielu atrakcji dla dzieci i każdej rodziny. W parku znajdują się 34 atrakcje, 2 teatry, 7 punktów gastronomicznych. Atrakcje przeznaczone dla dzieci w każdym wieku od maluszla po nastolatka. Dzieci zainteresowane niesamowitymi historiami z pogranicza legend i baśni zapraszamy na wyjątkową przejażdżkę kamiennym pociągiem w Góralskiej Dżungli.

To podróż, w trakcie której poznają oni fascynujące dzieje Skałuchów oraz Wieży Duch-Duch. Ci. Z kolei Ci, którzy w gorący dzień zapragną ochłody mogą za to skorzystać z Plujących Totemów. Trybikowo to raj dla małych inżynierów - tu możemy wszystkim kręcić, przekładać i uruchamiać mechanizmy. Dostępne jest dla dzieci do 100 cm wzrostu.

Dla najmłodszych przygotowany jest także Rura Park z mnóstwem kładek, schodów, suchych basenów i labiryntem. W Rabkolandzie można też korzystać z 70 różnych urządzeń rozrywkowych, jest tu wieża swobodnego spadku Jungle Tower, autodrom, kilka karuzel, rowerki wodne, różne kolejki, zjeżdżalnie, wielki młyn, roller coaster, a także parę bardziej ekstremalnych atrakcji. Nie brak tu również takich klasyków, jak Straszny Dwór czy Dom Śmiechu.

Podczas wizyty w parku towarzyszyć Wam będzie ponad 250 ruchomych figur, często połączonych Teatry Ruchomych Figur, które cieszą oczy i uszy nie tylko najmłodszych. 
Chcesz pokazać dzieciom historię słynnych, skandynawskich wojowników z zupełnie innej perspektywy?
Z pomocą przyjdzie Ci Wioska Wikingów. To absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym maluchy poczują się jak w innym świecie. Łódź Wikinga, przemierzająca labirynt korytarzy, zwiedzanie Kopalni Złota czy też odwiedziny w Kuźni Wikingów – to tylko niektóre z atrakcji czekające na dzieci w tej strefie.
Zapraszamy gości indywidualnych, rodziny, grupy szkolne, przedszkolne.

Kontakt:
570 390 988
[email protected]

www.rabkoland.pl

Lokalizacja