Charter po Kanale Elbląskim

Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości
Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości
Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości
Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości
Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości
Charter po Kanale Elbląskim w miejscowości

Opis

Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w Starych Jabłonkach, gdzie działa nasz pensjonat. Oferujemy tam noclegi, wyżywienie, pole campingowe i wycieczki związane ze zwiedzaniem zabytków w regionie oraz wyprawy kajakowo-rowerowe, a także czarter jachtu i katamarany. Naszą misją jest zapewnienie naszym gościom nie tylko komfortu i relaksu, ale także niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Gwarantujemy, że z nami spędzisz niezapomniane chwile i wrócisz tu jeszcze nie raz, ani nie dwa…
Zapraszamy do miejsca, które sobie wymarzyliśmy i od wielu lat rozwijamy. 
Iwona, Paweł, Wojciech, Piotr i Paweł Dziedziccy

Znajdujemy się w miejscu, gdzie panuje cichosza. Nasza baza mieści się w Jelonkach pomiędzy słynnymi Pochylniami Kanału Elbląskiego. W takim miejscu można nic nie robić i czuć się wspaniale, ale my oferujemy unikalną atrakcję turystyczną dla tych, co lubią odpoczywać aktywnie, kochają wodę i naturę. Proponujemy czarter różnych typów łodzi po wodach Kanału Elbląskiego, Pojezierza Iławskiego, Ostródzkiego, Wielkiej Pętli Żuławskiej, Zatoki Wiślanej, Nogatu Wisły. 
Proponujemy wiele różnorodnych możliwości aktywnego wypoczynku na lądzie i w wodzie. Służymy radą i doświadczeniem w organizacji niezapomnianych przygód dla par, rodzin, grup. Każdego przeszkolimy w obsłudze wynajmowanego sprzętu (pierwsza godzina bezpłatna). Możliwe jest również wynajęcie sternika, zadbamy o Państwa bezpieczeństwo. Głównym akwenem jest Kanał Elbląski, a w szczególności pochylnie (Całuny, Jelenie, Oleśnica, Kąty, Buczyniec), które są ewenementem na światową skalę. Otóż tylko w dwóch miejscach na świecie możliwe są rejsy po TRAWIE!!! Pływanie łodzią po wodzie jest wprawdzie atrakcyjne, jednak pływanie po trawie jest czymś absolutnie niepowtarzalnym i wyjątkowym. 
CO OFERUJEMY? 
JEDNOSTKI MOTOROWODNE 
Jeśli szukasz niezapomnianej przygody na wodzie, wybierz się na rejs katamaranem. Nasza firma oferuje wynajem katamaranów, które zapewnią ci bezpieczeństwo i przyjemność z czasu spędzonego nad wodą. Możesz wybrać spośród różnych tras i opcji, w zależności od twoich preferencji i budżetu. Nie czekaj, zarezerwuj swój katamaran już dziś! 
ŻEGLARSTWO 
Marzysz o wypoczynku na falach? Spraw sobie prezent i wybierz się na rejs jachtem. Oferujemy wynajem jachtu, który spełni twoje najwyższe oczekiwania. Możesz cieszyć się pięknymi widokami, słońcem i wiatrem. Nie zwlekaj, zarezerwuj swój jacht już teraz! 
KAJAKI I ROWERY 
Jeśli lubisz aktywny i ekologiczny sposób spędzania czasu, wypróbuj kajakarstwo. Nasza firma oferuje wynajem kajaków, które pozwolą ci odkryć urokliwe zakątki rzek i jezior. Możesz wybrać spośród różnych tras i poziomów trudności, w zależności od twoich umiejętności i nastroju. Nie wahaj się, zarezerwuj swój kajak już dziś! 
CATERING 
Jeśli chcesz zaspokoić swój głód i pragnienie, skorzystaj z naszej oferty cateringu. Nasza firma oferuje smaczne i zdrowe posiłki, które serwujemy w Starych Jabłonkach lub możemy je przywieźć do Jelonek. Możesz wybrać spośród różnych menu i opcji, w zależności od twoich upodobań i alergii. Nie głoduj, zarezerwuj swój catering już dziś! 
IMPREZY FIRMOWE 
Jeśli szukasz pomysłu na zorganizowanie niezapomnianej imprezy firmowej, skontaktuj się z nami. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę imprez na wodzie, które będą doskonałą okazją do integracji i zabawy. Możesz wybrać spośród różnych form i atrakcji, w zależności od twoich celów i oczekiwań. Nie zwlekaj, zarezerwuj swoją imprezę firmową już dziś! 
NOCLEG 
Po pełnym wrażeń dniu na wodzie nic tak nie relaksuje jak nocleg pośród natury. Nasza firma oferuje zakwaterowanie w komfortowych i przytulnych pokojach, które zapewnią ci spokojny sen i odpoczynek. Możesz wybrać spośród różnych standardów, w zależności od twoich potrzeb i gustu. Nie zastanawiaj się, zarezerwuj swój nocleg już dziś! 

Kontakt:
tel. +48 692 253 220
mail: [email protected]
charterpokanale.pl

Lokalizacja