Rejsy statkiem po Solinie

Rejsy statkiem po SolinieOpis

Rejsy statkiem 

Ośrodek Usług Wodnych "Biała Flota" w Solinie rozpoczął swoją działalność już w 1968 roku początkowo pod banderą WPT Bieszczady.  Posiada własną przystań, od której odpływają statki, jedyną na zalewie pływającą kawiarnie ("Pod Żaglami")oraz największą wypożyczalnie sprzętu pływającego!

Od 1991 roku firma działa jako Ośrodek Usług Wodnych "Biała Flota.

Biała Flota

E-mail. bialaflota@op.pl

Tel./Fax. 13 469 18 21

www.bialaflota-solina.pl

PRZYSTAŃ WODNA KOMANDOR

Przystań wodna KOMANDOR działająca od 1998 roku na obszarze Jeziora Solińskiego. Świadczy usługi z zakresu wypożyczania sprzętu wodnego, organizuje także jedyne w swoim rodzaju rejsy widokowe po "Bieszczadzkim Morzu". Opowiadane przez Kapitana Henryka bieszczadzkie opowieści na długo pozostaną w pamięci każdego uczestnika wyprawy. 

Przystań wodna "KOMANDOR"

Solina- Zatoka Jawor

 tel.  607 829 214

www.rejsysolina.pl

 "Port Solina" należy do firmy Werlas Spółka z o.o. Rejs gwarantuje niezapomniane przeżycia pełne pięknych wspomnień. Port Solina znajduje się przy samej zaporze to także wiele atrakcji dodatkowych.Port istnieje od 2010 roku. Dysponuje statkami Werlas 4, Werlas 5, Werlas 6 i Piracki statek Demon Bieszczad. Pływa nimi wykwalifikowana i doświadczona wieloletnią praktyką załoga, która pływała po różnych akwenach oraz zbiornikach wodnych.  Więcej informacji o rejsach

Port Solina zlokalizowany jest w miejscowości Solina przy samej Zaporze.

+48 530 159 311 - biuro rezerwacji

www.port-solina.pl

fot.  www.bialaflota-solina.pl

Podstawowe informacje
Lokalizacja