Termy Bania Białka Tatrzańska

Termy Bania Białka Tatrzańska w miejscowości Białka Tatrzańska Termy Bania Białka Tatrzańska w miejscowości Białka Tatrzańska
Termy Bania Białka Tatrzańska w miejscowości Białka Tatrzańska

Opis

  Terma Bania jest obiektem czynnym cały rok, to nowoczesny park wodny z krytymi i zewnętrznymi basenami termalnymi, saunami, łaźniami parowymi i spa. W obiekcie 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale gwarantują w Termie Bania super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie. A wszystkie te atrakcje działają niezależnie od pogody i temperatury na dworze. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. Wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek i regeneracje zmęczonych mięśni po aktywnie spędzonym dniu. Białka Tatrzańska noclegi blisko term to idealne miejsce na wypoczynek.


  Termy Bania szczególnie zadbały o najmłodszych. Całe rodziny mogą korzystać ze strefę zabaw.  Dzieciaki mogą szaleć do woli.  W Termie Bania zadbano o odpowiedni poziom adrenaliny. Szalonej zabawie służą przede wszystkim zjeżdżalnie - uwielbiana przez najmłodszych. Mamy kilka do wyboru: zjeżdżalnia rodzinna,  kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów.


  W saunach można odzyskać wewnętrzną harmonię i odporność. 


   Medical SPA to miejsce relaksu dla ciała i duszy. Znajdziemy tu szeroką ofertę zabiegów z wykorzystaniem dobrodziejstw wody termalnej i najwyższej jakości kosmetyków.


  Obiekt czynny codziennie w godzinach 9-22


  Kontakt:

  Białka Tatrzańska 

  ul. Środkowa 181
  tel. 18 261 25 40
  e-mail: [email protected]
  www.termabania.pl


  Zobacz również:      Białka Tatrzańska noclegi blisko term        Białka Tatrzańska domki     noclegi Podhale     nocleg w górach  

Lokalizacja