Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju

Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju w miejscowości Krynica-Zdrój Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju w miejscowości Krynica-Zdrój
Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju w miejscowości Krynica-Zdrój
Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju w miejscowości Krynica-Zdrój
Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju w miejscowości Krynica-Zdrój
Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju w miejscowości Krynica-Zdrój

Opis

Ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju to miejsce wyposażone w nowoczesne wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi i przeciwdeszczowymi, które zapewniają komfortową jazdę oraz wysoką przepustowość. Trasy zjazdowe są regularnie przygotowywane przez ratraki i są oświetlone, co umożliwia jazdę narciarską również wieczorami, począwszy od godziny 18.00.

W ofercie ośrodka Słotwiny Arena znajduje się 10 tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności oraz 3 wyciągi, w tym 6-osobowa kolej wyprzęgana firmy Doppelmayr, kolej wyprzęgana Słotwinka oraz wyciąg taśmowy, idealny dla początkujących narciarzy i dzieci.

Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego zlokalizowane są liczne udogodnienia, w tym szkoła narciarska, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia sprzętu, punkty gastronomiczne oraz parking.

Na szczycie ośrodka Słotwiny Arena znajduje się unikatowa atrakcja - pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew o drewnianej konstrukcji. Z wieży roztacza się przepiękny widok na okolicę Krynicy-Zdroju i dalej. Do wieży prowadzi drewniana ścieżka, która wznosi się stopniowo, oferując turystom niezapomniane wrażenia wizualne.


SŁOTWIŃSKA 51A

33-380 KRYNICA-ZDRÓJ

512 409 908

18 506 51 20Słotwiny Arena Ski Resort in Krynica-Zdrój is a modern chairlifts, providing high capacity, have wind shields and rain covers.

Routes are groomed and illuminated, so that from 18.00 takes place on it in the evening.
Słotwiny Arena Ski Centre is 10 slopes of varying difficulty and 3 lifts:
6-person chairlift of Doppelmayr company by the main ski slope
6-person chairlift Słotwinka
belt lift 

At the lower station of the chairlift there are:
ski school
servicing of equipment
ski equipment rental
ski equipment storage
refreshments
parking
At the top of the Słotwiny Arena ski station in Krynica-Zdrój there is a viewing tower. 
This is the first tower in Poland in the crowns of trees with a wooden structure, from which you can admire the breathtaking magnificent views of the area and more. 
The route to the tower leads along a specially prepared "wooden path" which rises gradually upwards.


SŁOTWIŃSKA 51A
33-380 KRYNICA-ZDRÓJ
512 409 908
18 506 51 20

Zobacz również:      noclegi w górach      Krynica Zdrój noclegi           Krynica Zdrój apartamenty     Krynica Zdrój pokoje gościnne


Lokalizacja