Wystartowały ferie zimowe 2024!

Zastanawiasz się jak zagospodarować czas dziecku podczas ferii zimowych w mieście? Zapraszamy do Parku Trampolin #KochamSkakać w Warszawie i Radomiu!!! W tych wyjątkowych parkach trampolin czekają na Was wspaniali trenerzy, mega atmosfera, super atrakcje i świetna, bezpieczna zabawa 🙂

Dla tych, którzy zamiast skakać preferują posiedzieć też się coś znajdzie… coś pysznego! Świeżo mielona kawa w różnych wariantach, herbata – również zimowa oraz pyszne ciacho oraz szeroki wybór zimnych napojów, a także słodkich i słonych przekąsek 🙂
Uwaga! W trakcie zimowej przerwy od szkoły możecie SKAKAĆ jeszcze DŁUŻEJ! 🙂 #KochamSkakać w Radomiu i Warszawie czekają na Was codziennie już od 10:00, aż do 21:00!

KochamSkakać Radom znajduje się w Galerii Feniks przy Al. J. Grzecznarowskiego 29/31

Na powierzchni 1200m2 znajdziecie 7 stref z mega atrakcjami m.in basen z gąbkami, tyrolka, zjeżdżalnie, poducha powietrzna czy strefa gladiatorów.

KochamSkakać Warszawa mieści się w Galerii Okęcie Park przy al. Krakowskiej 61.

Tutaj czeka aż 2500m2 powierzchni oraz 15 stref różnorodnych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy! Najlepsze, bezpieczne ferie są w #KochamSkakać!!
Zarezerwuj bilet w najlepszej cenie już dziś na https://kochamskakac.pl/