Park Linowy Tukan w Mielnie

Park Linowy Tukan w Mielnie

ul. Chmielna
Mielno
Tel. 605 767 022 , 501 679 550

Opis

Decydując się na noclegi w Mielnie z dziećmi warto udać się do Parku Linowego Tukan, w którym czeka mnóstwo atrakcji. Park znajduje się na ulicy Chmielnej, 5 minut od centrum miasta.
Park oferuje dorosłym i dzieciom ponad 110 atrakcji na 7 zróżnicowanych trasach. Nad bezpieczeństwem w czasie zabawy czuwa profesjonalna ekipa instruktorów oraz obowiązkowy trening z zakresu technik asekuracji na jednej z dwóch tras szkoleniowych Parku. Miłośnicy zjazdów tyrolskich mogą skorzystać z trasę zjazdowej – 3 długie tyrolki położone aż 15 m nad ziemią! 

Dla najłodszych przygotowano trasę 10 atrakcji zbudowanych jedynie pół metra nad ziemią. Nie wymaga ona asekuracji i pozwala małym pasjonatom sportu spróbować swoich sił pod czujnym okiem rodzica.

Trasa zielona - 12 nisko położonych atrakcji z pełną asekuracją. Trasa jest przeznaczona dla małych dzieci od 110 cm wzrostu, które chcą zmierzyć się z wyzwaniem prawdziwej trasy linowej. Rodzice mogą nadzorować maluchy z poziomu ziemi.
Trasa żółta - stanowi 18 przeszkód linowych dla dzieci mierzących co najmniej 130 cm wzrostu. Trasa przebiega 2 metry ponad ziemią i oferuje mnóstwo adrenaliny oraz świetną zabawę. Nasi instruktorzy w każdym momencie służą pomocą i gwarantują bezpieczeństwo rozrywki.
Trasa czerwona - położona ok. 4 m nad ziemią i licząca 16 przeszkód trasa to wyzwanie dla dorosłych oraz dzieci powyżej 130 cm wzrostu. Wymaga sporej sprawności fizycznej!
Trasa fioletowa - to 20 przeszkód niewymagających dużej sprawności fizycznej, ale dających zastrzyk pozytywnych emocji. W najwyższym punkcie trasa jest zawieszona na wysokości aż 7 metrów. Do pokonania są również dwa zjazdy tyrolskie.
Trasa czarna - jest wyzwaniem dla prawdziwych „twardzieli”! Składa się ona z 23 przeszkód, a najwyższy punkt znajduje się na wysokości 12 metrów ponad ziemią. Dodatkową atrakcją są tu trzy zjazdy tyrolskie, najdłuższy z nich o długości około 80 metrów.

Godziny otwarcia:

Od 1 maja do 31 sierpnia codziennie w godzinach 11.00 – 19.00
tukan@parkmielno.pl  Podstawowe informacje
Lokalizacja
ul. Chmielna
Mielno
Tel. 605 767 022 , 501 679 550