Pokoje Gościnne AGNIESZKA

Od 35 zł

Pokoje Gościnne AGNIESZKA

Pokoje Gościnne AGNIESZKA w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne Agnieszka położone są w samym centrum Karpacza. W  miejscu  gdzie zaczynaja  sie  wszystkie  szlaki. Przystanek autobusowy Biały Jar leży 3 minut drogi od nas. 

Zapraszamy serdecznie!
Nasze pokoje gościnne Agnieszka położone są w samym centrum Karpacza i na tyle blisko centrum, że dojście tam nie sprawi większego problemu, ale równocześnie na tyle daleko, że nasi goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem obok lasu. Nasz dom dysponuje 2, 3 i 4 - osobowymi pokojami i wszystkie wyposażone są w łazienkę. Wyciąg krzesełkowy w Białym Jarze znajduję się zaledwie 100 metrów od budynku, a dotarcie do zajmuję do 15 minut pieszego spaceru. A na wieczory przygotowaliśmy dla Państwa dużą sale kominkową z kompletem wypoczynkowym i dużym tv. Dla tych co wolą spędzać czas aktywnie jest w sali obok stół do ping-ponga, a oddalone od domku jakieś 50 metrów jest dostępne całoroczne lodowisko i park linowy. W ciepłe dni czeka na Was miejsce do grillowania.  

KARPACZ

Karpacz to miasto w województwie dolnośląskim, powiecie karkonoskim, położone w Sudetach Zachodnich w samej dolinie rzeki Łomnicy. Znakiem szczególnym Karpacza jest Góra Śnieżka, bardzo chętnie zdobywana przez mieszkańców oraz turystów każdej pory roku. W mieście znajdują się doskonale zaopatrzone ośrodki narciarskie słynące z ogromnej popularności. Wspaniałe miejsce na spędzenie wspólnego czasu z rodziną lub znajomymi.

ATRAKCJE KARPACZA

Karkonosze

Śnieżka z Karpacza

Świątynia Wang

Pielgrzymy oraz Słonecznik

Schronisko Samotnia

Wodospad Dziki w Karpaczu

Punkt Grawitacyjny

Zapora na Łomnicy

Młynek Miłości w Karpaczu

Muzea w Karpaczu

Muzeum klocków lego

Karkonoskie Tajemnice

Park Bajek