Pokoje Gościnne AGNIESZKA

Od 35 zł

Karpacz
ul. Świerkowa 4
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne Agnieszka położone są w samym centrum Karpacza. W  miejscu  gdzie zaczynaja  sie  wszystkie  szlaki. Przystanek autobusowy Biały Jar leży 3 minut drogi od nas. Zapraszamy serdecznie! Nasze pokoje gościnne Agnieszka położone są w samym centrum Karpacza i na tyle blisko centrum, że dojście tam nie sprawi większego problemu, ale równocześnie na tyle daleko, że nasi goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem obok lasu. Nasz dom dysponuje 2, 3 i 4 - osobowymi pokojami i wszystkie wyposażone są w łazienkę. Wyciąg krzesełkowy w Białym Jarze znajduję się zaledwie 100 metrów od budynku, a dotarcie do zajmuję do 15 minut pieszego
czytaj więcej

Pokoje gościnne Agnieszka położone są w samym centrum Karpacza. W  miejscu  gdzie zaczynaja  sie  wszystkie  szlaki. Przystanek autobusowy Biały Jar leży 3 minut drogi od nas. 

Zapraszamy serdecznie!
Nasze pokoje gościnne Agnieszka położone są w samym centrum Karpacza i na tyle blisko centrum, że dojście tam nie sprawi większego problemu, ale równocześnie na tyle daleko, że nasi goście mogą cieszyć się ciszą i spokojem obok lasu. Nasz dom dysponuje 2, 3 i 4 - osobowymi pokojami i wszystkie wyposażone są w łazienkę. Wyciąg krzesełkowy w Białym Jarze znajduję się zaledwie 100 metrów od budynku, a dotarcie do zajmuję do 15 minut pieszego spaceru. A na wieczory przygotowaliśmy dla Państwa dużą sale kominkową z kompletem wypoczynkowym i dużym tv. Dla tych co wolą spędzać czas aktywnie jest w sali obok stół do ping-ponga, a oddalone od domku jakieś 50 metrów jest dostępne całoroczne lodowisko i park linowy. W ciepłe dni czeka na Was miejsce do grillowania.  


zwiń

Zobacz również