Willa Maria

Od 35 zł

Lasowiec 5
11-700 Mrągowo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Lasowca, malowniczej mazurskiej osady położonej 2 kilometry od Mrągowa. Dom, w którym miło nam będzie Państwa gościć, położony jest na wzgórzu, między dwoma niedużymi jeziorami (jezioro Głębokie i Średnie, 80 i 100 metrów od brzegu) oraz obfitującym w grzyby i inne bogactwa runa lasem.   Wokół domu, wkomponowanego między stare świerki i lipy i ozdobionego wspaniałym ogrodem skalnym, znajduje się spora przestrzeń do uprawiania rekreacji. Jeśli pragniecie spokoju i ciszy oraz obcowania z nieskażoną przyrodą - jest to wymarzone miejsce dla Was!   Obiekt czynny jest cały rok. Oferujemy pokoje 2 - 3 - 4 osobowe, wygodne i
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Lasowca, malowniczej mazurskiej osady położonej 2 kilometry od Mrągowa.

Dom, w którym miło nam będzie Państwa gościć, położony jest na wzgórzu, między dwoma niedużymi jeziorami (jezioro Głębokie i Średnie, 80 i 100 metrów od brzegu) oraz obfitującym w grzyby i inne bogactwa runa lasem.
 
Wokół domu, wkomponowanego między stare świerki i lipy i ozdobionego wspaniałym ogrodem skalnym, znajduje się spora przestrzeń do uprawiania rekreacji.
Jeśli pragniecie spokoju i ciszy oraz obcowania z nieskażoną przyrodą - jest to wymarzone miejsce dla Was!
 
Obiekt czynny jest cały rok. Oferujemy pokoje 2 - 3 - 4 osobowe, wygodne i przestronne, zapewniające miły chłód w największe upały, każdy z pełnym węzłem sanitarnym oraz osobnym balkonem z widokiem na jezioro.
Do dyspozycji gości kuchnia oraz salon z ogromnym kominkiem. Po uzgodnieniu dodatkowych warunków istnieje możliwość przyjazdu z psem. 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również