Willa Puławska American House

Willa Puławska American House

Willa Puławska American House w miejscowości Warszawa
Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia willi Puławska American House! To miejsce dla osób poszukujących ciszy i wypoczynku po aktywnym dniu spędzonym w Warszawie.

Każda z willi posiada swój własny, niepowtarzalny klimat i ciepłą, pozbawioną hotelowej rutyny, atmosferę. Znajdziesz tam eleganckie 1, 2, 3 i 4-osobowe pokoje, a każdy jest wyposażony z łazienkę, telewizor oraz Internet WiFi. Ponadto wybrane z nich posiadają klimatyzację.

W wolnej chwili warto odpocząć wśród zieleni w przytulnym patio, które znajduje się z tyłu willi.

W chłodniejsze dni można spędzić czas na przykład z książką czy gazetą w salonie na parterze obiektu.

Nasi goście mają do niego dostęp przez całą dobę, a w przylegającym aneksie kuchennym mogą przygotować sobie ulubioną kawę lub herbatę.

Willa Puławska łączy w sobie domową, rodzinną atmosferę, możliwość odpoczynku od zgiełku miasta jak i doskonałą lokalizację.

Dzięki temu dojazd do ważnych miejsc na mapie Warszawy, takich jak centrum czy Lotnisko Okęcie zajmuje kilka/kilkanaście minut przy podróżowaniu własnym samochodem lub taksówką.

W bliskiej odległości znajdują się również przystanek komunikacji miejskiej, która zapewnia dogodne połączenia w kluczowe rejony Stolicy.

Kilkaset metrów od obiektu znajduje się nasza Restauracja przy ulicy Baletowej, do której serdecznie zapraszamy naszych gości zakwaterowanych przy ulicy Puławskiej.

bezpłatny, szybki Internet i WIFI