Agroturystyka DoWoli

Wolimierz 51
59-820 Leśna
Sudety i przedg. sudeckie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

DoWoli zaprasza do Wolimierza, wioski z dala od zgiełku ulic i miast. Znajdziecie u nas doWoli relaksu jak i atrakcji w okolicy. Wszystkie nasze pokoje mają łazienki. Dom posiada karczmę i taras gdzie można zjeść nasze śniadania oraz swoje posiłki. Goście mają do dyspozycji kuchnię, duży ogród z murowanym grillem i miejscem na ognisko. Jest też sala taneczna lub konferencyjna na większe imprezy (urodziny, małe wesela, itd). Pomagamy w organizacji czasu wolnego, proponujemy w okolicy szlaki piesze i rowerowe Gór Izerskich, świeradowskie single tracki, spływy kajakowe Kwisą i Bobrem i wiele innych.
czytaj więcej

DoWoli zaprasza do Wolimierza, wioski z dala od zgiełku ulic i miast. Znajdziecie u nas doWoli relaksu jak i atrakcji w okolicy.

Wszystkie nasze pokoje mają łazienki. Dom posiada karczmę i taras gdzie można zjeść nasze śniadania oraz swoje posiłki. Goście mają do dyspozycji kuchnię, duży ogród z murowanym grillem i miejscem na ognisko. Jest też sala taneczna lub konferencyjna na większe imprezy (urodziny, małe wesela, itd).

Pomagamy w organizacji czasu wolnego, proponujemy w okolicy szlaki piesze i rowerowe Gór Izerskich, świeradowskie single tracki, spływy kajakowe Kwisą i Bobrem i wiele innych.

zwiń

Zobacz również