AGROTURYSTYKA GLENDORIA

Od 35 zł

Ględy 45
14-105 Łukta
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

W poszukiwaniu doskonałych wakacji! Natura na wyciągnięcie ręki, nieograniczona przestrzeń, leśne jeziorko, pachnące ziołami łąki. Luksusowe, designerskie apartamenty. Maksimum komfortu i prywatności. Basen z podgrzewaną wodą, prywatna plaża nad jeziorem. Zaskakujące pomysły, a nawet... szczypta dekadencji. Prawdziwa gościnność, staranny serwis, doskonała kuchnia.    To w największym skrócie GLENDORIA - więcej niż oczekujesz!     Agroturystyka na poziomie dobrego hotelu   Glendoria  położona jest  na 40 hektarowym prywatnym terenie wśród porozrzucanych na łagodnych pagórkach łąk i pastwisk. Daleko stąd do cywilizacji. Zamiast niej: harmonia, spokój i cisza. Posiadłość z jednej strony dochodzi do małego jeziorka, z drugiej otoczona jest lasem. Decydując
czytaj więcej

W poszukiwaniu doskonałych wakacji!

Natura na wyciągnięcie ręki, nieograniczona przestrzeń, leśne jeziorko, pachnące ziołami łąki. Luksusowe, designerskie apartamenty. Maksimum komfortu i prywatności. Basen z podgrzewaną wodą, prywatna plaża nad jeziorem. Zaskakujące pomysły, a nawet... szczypta dekadencji. Prawdziwa gościnność, staranny serwis, doskonała kuchnia. 
 
To w największym skrócie GLENDORIA - więcej niż oczekujesz!  
 
Agroturystyka na poziomie dobrego hotelu
 
Glendoria  położona jest  na 40 hektarowym prywatnym terenie wśród porozrzucanych na łagodnych pagórkach łąk i pastwisk. Daleko stąd do cywilizacji. Zamiast niej: harmonia, spokój i cisza. Posiadłość z jednej strony dochodzi do małego jeziorka, z drugiej otoczona jest lasem.
Decydując się na wakacje w Glendorii wybierasz spokojny i komfortowy odpoczynek w bliskim kontakcie z naturą.  Gwarantujemy maksimum wygody i prywatności bez względu na pogodę oraz możliwość ciekawego spędzania czasu. Wszystko to w naturalnym otoczeniu z dala od turystycznego zgiełku.
Glendoria to również próba stworzenia swoistego wehikułu czasu. Nieco atmosfery lat dwudziestych, kilka wątków z bajek, parę filmowych cytatów - nasz autorski koktajl.
Jedno możemy Wam obiecać - Glendoria to kawałek innego świata,  gdzie czas płynie inaczej. Tutaj macie szansę  zwolnić, uciec na chwilę  od codzienności i ponownie naładować baterie. 
 
Dla aktywnych przygotowaliśmy:
Sprawne i wygodne rowery, na których będziecie mogli przejechać kilkadziesiąt kilometrów po mazurskich drogach i dróżkach. 
Kajaki dzięki którym, zmierzycie się z Pasłęką i Młynarką rzekami płynącymi w okolicach Glendorii.
Kijki do uprawiania Nordic Walking.
 
Miłośnicy adrenaliny mogą:
Spróbować nurkowania w pełnym zakresie - od zajęć na basenie do zaawansowanych kursów w jeziorach. 
Skorzystać z możliwości wyprawy i jazdy 4x4, które sprawią, że poczujecie się jak na rajdzie Dakar. 
Eksplorować Prusy Wschodnie w poszukiwaniu zaginionych skarbów.
 
Wszystkim proponujemy:
Nicnierobienie w blasku słońca, nad basenem z ulubioną książką i kieliszkiem dobrze schłodzonego Chardonnay.  
Spacery po porośniętych ziołami wzgórzach. 
I nieco luksusu: podgrzewany basen, prywatną  plażę nad jeziorem, romantyczne kolacje przy  świecach, noclegi w klimatycznych wnętrzach i dużo piękna dookoła.
 
W Glendorii znajdziecie również bardzo specjalne miejsce na ognisko - kamienny krąg otoczony palisadą z sękatych drzew. Po zmroku wieszamy na nich lampiony i... zapalamy gwiazdy.
 
Dla tych, którzy lubią zaszyć się z książką gdzieś w samotności, przygotowaliśmy kilka wygodnych miejsc – ławki, hamaki, sofy – porozrzucanych po całym terenie. Można z nich również obserwać mieszkające tu na stałe żurawie, czaple, bociany, kruki i jastrzębie. 
 
Okolica Glendorii pozwala na planowanie ciekawych  wycieczek pieszych lub rowerowych bez konieczności dojazdu samochodem.
 
Dodatkową atrakcję stanowią mała hodowla strusi afrykańskich i pasące się na łąkach konie.
 
Pokoje jak z bajki
Decydując się na pobyt w Glendorii możecie wybierać albo tradycyjne noclegi pod dachem - niczym nie ustępujące dobrym hotelom albo nowatorski biwak bezpośrednio pod niebem. W jednym i w drugim wypadku gwarantujemy niepowtarzalne wnętrza, wygodę, prywatność i bliski kontakt z mazurską przyrodą.  
Pokoje znajdują się w oryginalnym budynku z drewna i cegły z 1934 roku. Wszystkie zabudowania w Glendorii mają charakterystyczne cechy mazurskiej architektury z początku XX wieku. Są malownicze, bardzo klimatyczne i obrośniete bujną roślinnością.
 
Pokoje namiotowe również znajdują się na terenie gospodarstwa - dokładnie na jego skraju, na małym wzgórzu z fantastycznym widokiem na las.
 
W Gospodarstwie
Część przedwojennego majątku zaadoptowaliśmy na pełną tajemnic i niespodzianek przestrzeń. Przez połączenie prywatności, funkcjonalności i oryginalności wnętrz staraliśmy się stworzyć otoczenie sprzyjające miłemu odpoczynkowi.  
 
Dawniej klasyczne, wiejskie gospodarstwo dziś  przestronne, luksusowe apartamenty. 
Każdy wyposażony w łazienkę, kącik kawowy z lodówką, kominek lub piec z widokiem na ogień. Apartamenty są  starannie i stylowo umeblowane. Wyposażenie składa się z unikalnych mebli i licznych dodatków, które sprawiają, że każdy pokój ma inny charakter. Całość dopełnia duży taras z pięknym widokiem na okolicę.
 
Na biwaku Kocia Kołyska
Z myślą o tych, którzy kochają naturę i nie chcą się od niej niczym odgradzać,  nie rezygnując przy tym ze standardu wypoczynku na wysokim poziomie, stworzyliśmy pokoje namiotowe – jedyne takie założenie  w Polsce! Znane w świecie jako Glamping. 
 
Wschód słońca zamiast budzika, blask ogniska na dobranoc. Szum wiatru i zapach sosen. 
Zapraszamy do pomysłowo zaplanowanych wnętrz, wypełnionych ręcznie robionymi meblami z naturalnych materiałów, do  łazienek z surowych stuletnich desek. A także do odpoczynku na hamaku na zacienionej, przestronnej werandzie z relaksującym widokiem na ocean zieleni. Dajcie się zainspirować, mazurskiej przyrodzie!
zwiń

Zobacz również