Agroturystyka - Szafarnia 19

Od 35 zł

szafarnia 19
13-306 Kurzętnik
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz urlop na Mazurach? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej agroturystyki. Znajdujemy się w pięknej, malowniczej mazurskiej miejscowości Szafarnia.   Spędzą tu Państwo miło czas podczas swojego wakacyjnego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by czerpali Państwo zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty.               Nasz dom ma ponad 100 lat, więc już z racji wieku posiada niepowtarzalny klimat. Przez lata staraliśmy się ocieplić te wnętrza i sprawić, by było w nim przytulnie i domowo. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć, a dobre anioły chronią te miejsce. Nie spoczywamy jednak na laurach i ciągle
czytaj więcej
Planujesz urlop na Mazurach? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej agroturystyki. Znajdujemy się w pięknej, malowniczej mazurskiej miejscowości Szafarnia.
 
Spędzą tu Państwo miło czas podczas swojego wakacyjnego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by czerpali Państwo zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty.
 
 
 
 
 
 
 
Nasz dom ma ponad 100 lat, więc już z racji wieku posiada niepowtarzalny klimat. Przez lata staraliśmy się ocieplić te wnętrza i sprawić, by było w nim przytulnie i domowo. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć, a dobre anioły chronią te miejsce. Nie spoczywamy jednak na laurach i ciągle mamy mnóstwo pomysłów.
Szafarnia położona jest w otulinie Brodnickiego Parku Krajobrazowego, dzięki czemu panuje tu cisza i spokój. Do dyspozycji Gości jest wyremontowany ale klimatyczny 100-letnim domu położony na 3,5 hektarowej działce z 0,5 hektarowym stawem.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń