Agroturystyka Wigwam - Wielkopolska - Poznań

Od 35 zł

Poznań
ul. Jankowo (Jankowo Młyn) 23
62-007 Biskupice
Wielkopolska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Agroturystyka Wigwam Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gospodarstwo mieści się 14 km od Poznania, 10 km od Pobiedzisk, 8 km od Swarzędza. Położone na uboczu, emanujące spokojem, ciszą i otaczającą nas przyrodą Doliny Cybiny objętej programem Natura 2000. W naszej ofercie posiadamy nocleg w pokojach dwuosobowych z możliwością przystawki. Pokoje są wyposażone w aneksy kuchenne, odrębne łazienki i dostęp Wifi.     Zapraszamy również na nasze pole campingowe (Camping nr 45) z możliwością podłączenia do prądu i dostępem do pełnego węzła sanitarnego. Ponadto oferujemy wynajem wigwamu na wszelkiego rodzaju imprezy (w środku palenisko), począwszy od imprez integracyjnych
czytaj więcej

 

Agroturystyka Wigwam

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Gospodarstwo mieści się 14 km od Poznania, 10 km od Pobiedzisk, 8 km od Swarzędza. Położone na uboczu, emanujące spokojem, ciszą i otaczającą nas przyrodą Doliny Cybiny objętej programem Natura 2000.
W naszej ofercie posiadamy nocleg w pokojach dwuosobowych z możliwością przystawki. Pokoje są wyposażone w aneksy kuchenne, odrębne łazienki i dostęp Wifi.
 
 
Zapraszamy również na nasze pole campingowe (Camping nr 45) z możliwością podłączenia do prądu i dostępem do pełnego węzła sanitarnego.
Ponadto oferujemy wynajem wigwamu na wszelkiego rodzaju imprezy (w środku palenisko), począwszy od imprez integracyjnych a kończąc na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych oraz zielonych szkołach
 
Apartamenty dwuosobowe studia.
Z możliwością dostawek
Pokoje - apartamenty - studia są odrębnymi i niezależnymi mieszkaniami o powierzchni 35m² wyposażone w aneksy kuchenne, łazienki, tv, darmowy internet WiFi oraz osobne i niezależne wejścia.
 
 
Domki letniskowe 5-cio osobowe
Z możliwością dostawek
Posiadamy w naszej ofercie nolcegowej dwa domki letniskowe 5-cio osobowe czynne tylko w okresie letnim. Domki są o powierzchni 30m² i 45m² wyposażone w odrębne sypialnie, łazienki z prysznicami, całkowicie wyposażone kuchnie oraz salony dzienne z tv.
 
Zapraszamy
zwiń