Agro u Mańka

Od 35 zł

Stary Wielisław 129
57-320 Polanica Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Agro u Mańka znajduje się w malowniczej miejscowości Stary Wielisław, sąsiadującej bezpośrednio z Polanicą-Zdrój. Centrum Polanicy-Zdrój oddalone jest tylko 1 km od naszej agroturystyki. Dogodna lokalizacja w pobliżu uzdrowiska zapewnia dostęp do wszystkich jego atrakcji, w tym Teatru Zdrojowego, Pijalni Wielkiej Pieniawy i Parku Józefa.   Oferujemy Państwu pokój 4-osobowy i 2-osobowy z dostępem do łazienki, w pełni wyposażonej kuchni (czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zastawa stołowa) oraz TV w pokojach. Do dyspozycji gości jest także pralka i czajnik bezprzewodowy, a na zewnątrz taras, parking, duży ogród z miejscem na ognisko i grillem oraz placem zabaw dla dzieci.
czytaj więcej

Agro u Mańka znajduje się w malowniczej miejscowości Stary Wielisław, sąsiadującej bezpośrednio z Polanicą-Zdrój. Centrum Polanicy-Zdrój oddalone jest tylko 1 km od naszej agroturystyki.

Dogodna lokalizacja w pobliżu uzdrowiska zapewnia dostęp do wszystkich jego atrakcji, w tym Teatru Zdrojowego, Pijalni Wielkiej Pieniawy i Parku Józefa.

 

Oferujemy Państwu pokój 4-osobowy i 2-osobowy z dostępem do łazienki, w pełni wyposażonej kuchni (czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zastawa stołowa) oraz TV w pokojach.

Do dyspozycji gości jest także pralka i czajnik bezprzewodowy, a na zewnątrz taras, parking, duży ogród z miejscem na ognisko i grillem oraz placem zabaw dla dzieci.

zwiń

Zobacz również