Aleksandria

Od 190 zł
Aleksandria w miejscowości Iława
Google Ads 300x250

Starzykowo 4B
14-200 Iława
Mazury
zobacz na mapie

Opis

  Aleksandria to magiczne miejsce na łonie natury, które zachwyci Was swoim urokiem. To tutaj zapomnicie o problemach i troskach,  naładujecie akumulatory pozytywną energią.Ten zakątek  napełni Was magią i doda sił na dalsze zmaganie się z życiem .   Nasi goście mają do dyspozycji: - domek wypoczynkowy 2-4 osobowy z ubikacją, kabiną prysznicową, aneksem kuchennym, kominkiem zamkniętym i pełnym wyposażeniem (kuchnia na bazie własnych produktów - lodówka, mikrofalówka, garnki, podstawowe naczynia kuchenne, czajnik bezprzewodowy). Bungalow posiada bezpośrednie wyjście na duży taras na wodzie otoczony całą gamą różnobarwnych lilii i kwiatów. Na tarasie można skorzystać ze stołu i kompletu krzeseł, leżaków
czytaj więcej

 

Aleksandria to magiczne miejsce na łonie natury, które zachwyci Was swoim urokiem. To tutaj zapomnicie o problemach i troskach,  naładujecie akumulatory pozytywną energią.

Ten zakątek  napełni Was magią i doda sił na dalsze zmaganie się z życiem .

 

Nasi goście mają do dyspozycji:

- domek wypoczynkowy 2-4 osobowy z ubikacją, kabiną prysznicową, aneksem kuchennym, kominkiem zamkniętym i pełnym wyposażeniem (kuchnia na bazie własnych produktów - lodówka, mikrofalówka, garnki, podstawowe naczynia kuchenne, czajnik bezprzewodowy). Bungalow posiada bezpośrednie wyjście na duży taras na wodzie otoczony całą gamą różnobarwnych lilii i kwiatów. Na tarasie można skorzystać ze stołu i kompletu krzeseł, leżaków jak również łowić ryby.
- miejsce do rozpalenia ogniska/grilla,
- rowery,
- jeziorko z postem (w jeziorku żyją między innymi liny i karasie, zapewniamy jedną wędkę),
- w okresie jesiennym w lasku brzozowym rosną grzyby
- dla miłośników jazdy konnej oraz przejażdżek bryczką polecamy korzystanie z usług stadniny, która znajduje się w odległości 2 km od naszej agroturystyki.
Zapewniamy pełen komfort i swobodę! W otoczeniu lasów, wody i przyrody odprężenie jest murowane.
Zapraszamy serdecznie do zajrzenia do Arkadii domku 2-4 osobowego o wysokim standardzie z oddzielną sypialnią i kuchnią.

zwiń

Zobacz również