Ameliówka - Pawilony Turystyczne

Ameliówka - Pawilony Turystyczne

Ameliówka - Pawilony Turystyczne w miejscowości Kielce
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty noclegowej pawilonów turystycznych (po pełnej modernizacji) położonych blisko hotelu w enklawie ciszy i zieleni. Dysponujemy ok. 80 miejscami w pawilonach turystycznych, pokoje 4, 5 osobowe z łazienkami. Można tu organizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i spotkania towarzyskie, a w pobliżu w ciepłe letnie wieczory ognisko, biesiadę czy piknik. Sprzyja temu czyste, przesycone wonią sosnowych lasów powietrze oraz bliskość gór.
Naszym Gościom zawsze służymy radą i pomocą, dysponując pełną informacją na temat miejsc, które warto odwiedzić, tras wycieczkowych i rowerowych oraz innych atrakcyjnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Organizujemy:

  • wczasy indywidualne i grupowe,
  • kolonie letnie,
  • zimowiska,
  • „zielone szkoły”,
  • „majówki”

W pobliżu znajduje się Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno gdzie można zobaczyć najsłynniejsze miniatury świata, park linowy, kino 6D, autodrom oraz liczne atrakcje dla dzieci. W zimę miłośnicy narciarstwa mogą korzystać z najdłuższego w regionie wyciągu narciarskiego. Więcej informacji na stronie www.sabatkrajno.pl