Apartament w domku drewnianym BELWEDERek

Od 200 zł
Apartament w domku drewnianym BELWEDERek w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Karpacz
ul. Szkolna 2a
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy serdecznie! Obiekt Willa Belwederek znajduję się w Karpaczu i zaledwie kilka kroków od Świątyni Wang oraz Karkonoskiego Parku Narodowego. Na terenie całego domku można korzystać bezprzewodowo z internetu. Nasz domek dysponuje telewizorem, kominkiem oraz balkonem. Do dyspozycji naszych gości mam również w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i lodówka. Nasz obiekt posiada również saunę, ogród oraz sprzęt do grillowania. Na terenie obiektu możecie śmiało przechowywać sprzęt narciarski. Dla najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw. Nasi gości mogą udać się również do parku wodnego Tropikana, który oddalony jest 800 metrów.Szklarska Poręba - jest to miasto w województwie dolnośląskim,
czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie!
Obiekt Willa Belwederek znajduję się w Karpaczu i zaledwie kilka kroków od Świątyni Wang oraz Karkonoskiego Parku Narodowego. Na terenie całego domku można korzystać bezprzewodowo z internetu.
Nasz domek dysponuje telewizorem, kominkiem oraz balkonem. Do dyspozycji naszych gości mam również w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i lodówka.
Nasz obiekt posiada również saunę, ogród oraz sprzęt do grillowania. Na terenie obiektu możecie śmiało przechowywać sprzęt narciarski. Dla najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw. Nasi gości mogą udać się również do parku wodnego Tropikana, który oddalony jest 800 metrów.

Szklarska Poręba - jest to miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie karkonoskim. Położone jest w dolinie rzeki Kamiennej i jej dopływu, od południa na stokach Karkonoszy z dominującą nad miastem Szrenicą, od północy na stokach Gór Izarskich z Wysokim Kamieniem i Czarną Górą, zaś od wschodu wzniesienia Pogórza Karkonoskiego oddzielają miasto od Kotliny Jeleniogórskiej.

Atrakcje:

*Żelazny Tygiel Waloński,

*Muzeum Tanich Win w Szklarskiej Porębie,

*Muzeum Mineralogiczne,

*Muzeum Ziemi JUNA,

*Dom Carla i Gerharta Hauptmanów,

*Dom Wilastimila Hofmana,

*Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej,

*Zamek Chojnik,

*Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze,

*Skarby Ziemi JUNA - wystawa minerałów,

*Muzeum Miejskie "Dom Gerharta Huptmanna".

zwiń

Zobacz również