Apartament w domku drewnianym BELWEDERek

Od 200 zł

Karpacz
ul. Szkolna 2a
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy serdecznie! Obiekt Willa Belwederek znajduję się w Karpaczu i zaledwie kilka kroków od Świątyni Wang oraz Karkonoskiego Parku Narodowego. Na terenie całego domku można korzystać bezprzewodowo z internetu. Nasz domek dysponuje telewizorem, kominkiem oraz balkonem. Do dyspozycji naszych gości mam również w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i lodówka. Nasz obiekt posiada również saunę, ogród oraz sprzęt do grillowania. Na terenie obiektu możecie śmiało przechowywać sprzęt narciarski. Dla najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw. Nasi gości mogą udać się również do parku wodnego Tropikana, który oddalony jest 800 metrów.
czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie!
Obiekt Willa Belwederek znajduję się w Karpaczu i zaledwie kilka kroków od Świątyni Wang oraz Karkonoskiego Parku Narodowego. Na terenie całego domku można korzystać bezprzewodowo z internetu.
Nasz domek dysponuje telewizorem, kominkiem oraz balkonem. Do dyspozycji naszych gości mam również w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i lodówka.
Nasz obiekt posiada również saunę, ogród oraz sprzęt do grillowania. Na terenie obiektu możecie śmiało przechowywać sprzęt narciarski. Dla najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw. Nasi gości mogą udać się również do parku wodnego Tropikana, który oddalony jest 800 metrów.

zwiń

Zobacz również