Apartament Alan

Od 200 zł
Apartament Alan w miejscowości Kłodzko
Google Ads 300x250

Kłodzko
ul. Braci Gierymskich 1/4
57-300 Kłodzko
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Kłodzka, urokliwej miejscowości na Dolnym Śląsku. To znakomita baza wypadowa do zwiedzania Ziemi Kłodzkiej i popularnych uzdrowisk. Nasz apartament znajduje się w pięknej kamienicy „Pod Wilkiem” na kłodzkiej starówce w pobliżu wielu zabytków i atrakcji. Komfortowy apartament 4-osobowy składa się z przestronnego salonu wraz z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Jest on wyposażony w 2 TV LCD z telewizją naziemną, WiFi, ekspres ciśnieniowy, lodówkę, zmywarkę, piekarnik wraz z mikrofalówką, grill elektryczny oraz suszarkę do włosów. Na życzenie gości istnieje możliwość skorzystania z pralni. Tuż przy apartamencie znajduje się parking oraz deptak. W
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Kłodzka, urokliwej miejscowości na Dolnym Śląsku. To znakomita baza wypadowa do zwiedzania Ziemi Kłodzkiej i popularnych uzdrowisk.

Nasz apartament znajduje się w pięknej kamienicy „Pod Wilkiem” na kłodzkiej starówce w pobliżu wielu zabytków i atrakcji.

Komfortowy apartament 4-osobowy składa się z przestronnego salonu wraz z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Jest on wyposażony w 2 TV LCD z telewizją naziemną, WiFi, ekspres ciśnieniowy, lodówkę, zmywarkę, piekarnik wraz z mikrofalówką, grill elektryczny oraz suszarkę do włosów. Na życzenie gości istnieje możliwość skorzystania z pralni.

Tuż przy apartamencie znajduje się parking oraz deptak.

W pobliżu:
- kłodzka starówka
- Podziemna Trasa Turystyczna
- Twierdza Kłodzko
- Muzeum Ziemi Kłodzkiej
- kamienny most gotycki
- zabytkowe kościoły i kamienice
- restauracje i kawiarnie
- parki i miejsca rekreacji.

zwiń

Zobacz również