Apartament Klaudia Polanica Zdrój

Od 35 zł

Polanica-Zdrój
ul. Aleja 1000-lecia 10
57-320 Polanica-Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Polanica-Zdrój to urocze miasto uzdrowiskowe będącą świetną bazą wypadową na szczyty Gór Stołowych, do zwiedzania podziemnych atrakcji turystycznych w Kłodzku, a także na pobliskie stoki. Urlop spędzony w naszym apartamencie pozwoli Państwu wypocząć w wyjątkowych warunkach i pozostawi pozytywne wrażenia z pobytu w Polanicy-Zdroju.   Oferujemy luksusowy apartament 4-osobowy położony w nowo powstałym kompleksie „Parkowa Polana” w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Jest wykończony i wyposażony według najwyższych standardów. Apartament Klaudia posiada sypialnię, funkcjonalnie urządzoną łazienkę, przedpokój, w pełni wyposażony aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym (w pokoju telewizor LCD 32', radio i tuner telewizji satelitarnej) i wyjściem na balkon oraz monitorowane
czytaj więcej

Polanica-Zdrój to urocze miasto uzdrowiskowe będącą świetną bazą wypadową na szczyty Gór Stołowych, do zwiedzania podziemnych atrakcji turystycznych w Kłodzku, a także na pobliskie stoki.

Urlop spędzony w naszym apartamencie pozwoli Państwu wypocząć w wyjątkowych warunkach i pozostawi pozytywne wrażenia z pobytu w Polanicy-Zdroju.

 

Oferujemy luksusowy apartament 4-osobowy położony w nowo powstałym kompleksie „Parkowa Polana” w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Jest wykończony i wyposażony według najwyższych standardów.

Apartament Klaudia posiada sypialnię, funkcjonalnie urządzoną łazienkę, przedpokój, w pełni wyposażony aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym (w pokoju telewizor LCD 32', radio i tuner telewizji satelitarnej) i wyjściem na balkon oraz monitorowane miejsce parkingowe.

* Kłodzko 11 km,
* Duszniki-Zdrój 12 km,
* Zieleniec 20 km,
* Kudowa-Zdrój 24 km,
* Nachod 29 km.

zwiń

Zobacz również