Apartamenty Boszkowo Zatoka

Apartamenty Boszkowo Zatoka w miejscowości Przemęt
Google Ads 300x250

Przemęt
ul. Letniskowa 2
64-234 Przemęt
Wielkopolska
zobacz na mapie

Opis

Wynajmę dwa osobne mieszkania/ apartamenty w "Boszkowie -Zatoka" ul.Letniskowa 2 64-234 Starkowo (spokojne osiedle domków letniskowych) na jednej ogrodzonej działce. Okolica przepięknego lasu ( 200m) i jeziora (60m) sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W odległości 200m jest sklep spożywczy, bar-pizzernia, plac zabaw. Każde mieszkanie/ apartament ok. 38 m dla 4 osób( możliwość 2 dostawek dodatkowo płatnych) Mieszkania są wpełni wyposażone w podstawowe potrzebne sprzęty. Każde mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, pokoju dziennego z TV i kominkiem na dole oraz sypialni dla 4 osób na piętrze (tam znajduje się wyjście na duży taras). Na piętro prowadzą strome schody! Na posesji do dyspozycji
czytaj więcej

Wynajmę dwa osobne mieszkania/ apartamenty w "Boszkowie -Zatoka" ul.Letniskowa 2 64-234 Starkowo (spokojne osiedle domków letniskowych) na jednej ogrodzonej działce.

Okolica przepięknego lasu ( 200m) i jeziora (60m) sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W odległości 200m jest sklep spożywczy, bar-pizzernia, plac zabaw.

Każde mieszkanie/ apartament ok. 38 m dla 4 osób( możliwość 2 dostawek dodatkowo płatnych) Mieszkania są wpełni wyposażone w podstawowe potrzebne sprzęty. Każde mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, pokoju dziennego z TV i kominkiem na dole oraz sypialni dla 4 osób na piętrze (tam znajduje się wyjście na duży taras). Na piętro prowadzą strome schody!

Na posesji do dyspozycji gości jest również "świetlica" z kominkiem, narożnikiem, stoły + krzesła i TV( super miejsce w razie deszczu) z wyjściem na zadaszony taras gdzie znajdują się stoły i ławy do siedzenia. Zapewniamy miejsca parkingowe przy posesji, WFI oraz grill, plac zabaw z pisakownicą dla najmłodzsych.

Teren jest monitorowany.

CENA : 230 zł/ doba/ 4 osoby Doba rozpoczyna się od godz. 15 kończy się o godz. 11.

Do centrum Boszkowa Letnisko jest ok. 3km (sklep "Dino") Akceptujemy zwierzęta.

telefon 695750122

Więcej zdjęć przesyłam na e-mail

zwiń

Zobacz również

Noclegi w pobliżu