Apartamenty i pokoje Ostryga Łeba

Od 35 zł

Łeba
ul. Nad Ujściem 3
84-360 Łeba
Kaszuby
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Łeba Apartamenty i pokoje Ostryga to dwa nowoczesne, kameralne budynki wypoczynkowe.Posiadamy duże, komfortowe i niezależne  apartamenty, z których każdy składa się z salonu, pokoju sypialnego lub dwóch, własnego w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.Na zewnątrz kącik grillowy z zadaszonym i umeblowanym domkiem grillowym dla 10 osób. Obiekt ogrodzony i monitorowany.Wszędzie TV LED, internet, sprzęt plażowy, suszarki do włosów, żelazka i deski do prasowania.Łeba noclegi centrumDo dyspozycji wyjątkowe noclegi blisko morza położone w samym centrum Łeby  od plaży oraz 70 m od Skweru Rybaka i portu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby podczas wypoczynku nasi goście czuli się wyjątkowo dlatego też apartament na
czytaj więcej

Łeba Apartamenty i pokoje Ostryga to dwa nowoczesne, kameralne budynki wypoczynkowe.

Posiadamy duże, komfortowe i niezależne  apartamenty, z których każdy składa się z salonu, pokoju sypialnego lub dwóch, własnego w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Na zewnątrz kącik grillowy z zadaszonym i umeblowanym domkiem grillowym dla 10 osób. Obiekt ogrodzony i monitorowany.

Wszędzie TV LED, internet, sprzęt plażowy, suszarki do włosów, żelazka i deski do prasowania.

Łeba noclegi centrum

Do dyspozycji wyjątkowe noclegi blisko morza położone w samym centrum Łeby  od plaży oraz 70 m od Skweru Rybaka i portu. 

Dołożyliśmy wszelkich starań aby podczas wypoczynku nasi goście czuli się wyjątkowo dlatego też apartament na piętrze posiada ogromny, piękny taras ze stolikiem i krzesłami, który pozwoli na swobodny wypoczynek, natomiast jedno z dolnych mieszkań ma bezpośrednie wyjście na ogród, co jest istotne dla rodzin z dziećmi.

Oferujemy bezpłatne wypożyczenie łóżeczka turystycznego, karty rabatowe do zaprzyjaźnionych obiektów gastronomicznych oraz bogate wyposażenie.

zwiń