Apartamenty u Agi

Apartamenty u Agi

Apartamenty u Agi w miejscowości Kudowa-Zdrój
Google Ads 300x250

Opis

Doskonałe walory przyrodnicze i lecznicze, przepiękny park zdrojowy, bliskość przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne i ciekawe muzea, a także nowoczesne zaplecze sportowe sprawia, że Kudowa Zdrój cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów.

Apartamenty u Agi to miejsce kierowane do wszystkich, którzy chcieliby poznać miasto i zobaczyć piękno Gór Stołowe. Oferujemy noclegi w nowych apartamentach komfortowo urządzonych, ulokowanych w spokojnej i cichej części Kudowy. Polecamy nasz obiekt rodzinom z dziećmi, którzy pragną odpoczynku od codzienności.

Do centrum dzieli zaledwie 15/20 minutowy spacer przez malowniczą okolicę oraz Park Zdrojowy, który stanowi jedną z atrakcji turystycznych. Po drodze warto zwiedzić Kaplicę Czaszek.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 apartamenty 4 osobowe. Każdy z nich składa się z dużego pokoju z dwoma wygodnymi łóżkami, połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem.

Aneksy wyposażone są w: lodówkę, mikrofalówkę, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny oraz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne (szklanki, talerze, sztućce, garnki itp.)

Dodatkowo każdy z pokoi posiada TV oraz Wi -Fi

Na terenie posesji znajduje się ogród z miejscem do grillowania, małym placem zabaw (trampolina, zjeżdżalnia, piaskownica) oraz parkingiem.

 

Zapraszamy o każdej porze roku!
 

Kudowa-Zdrój - polskie miasto uzdrowiskowe położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. Kudowa jest położona w dolinie na pograniczu Gór Stołowych i Pogórza Orlickiego na wysokości od 370 do 420m n.p.m. nad potokiem Bystra, który poprzez rzekę Metuję wpada do Łaby. Miasto jest świetną bazą wypadową dla narciarzy, którzy mogą korzystać z oferty licznych ośrodków po stronie polskiej i czeskiej. Kudowa kryje wiele urokliwych miejsc, które warto zobaczyć.


Atrakcje:

*Kaplica Czaszek w Czermnej,

*Szlak Ginących Zawodów,

*Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego,

*Ekocentrum Parku Narodowego Gór Stołowych w Kudowie-Zdrój,

*Muzeum zabawek w Kudowie-Zdrój,

*Muzeum Minerałów w Kudowie-Zdrój,

*Muzeum Żaby,

*Park Dinozaurów,

*Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju,

*Dzwonnica alarmowa Kudowa-Zdrój,

*Ławeczka ogrodnika w Kudowie-Zdroju,

*Muzeum Skarbiec Ziemi Kłodzkiej,

*Ruchoma Szopka w Wambierzycach,

*Muzeum misuje ojców sercanów białych Polanica-Zdrój.