ARRIVIA

ARRIVIA w miejscowości Łódź
Google Ads 300x250

Łódź
ul. Narutowicza 24/34
90-135 Łódź
Ziemia Łódzka
zobacz na mapie

Opis

Drogi Gościu! Tutaj jest Twój dom w podróży: pierwsze Bed & Breakfast z prawdziwego zdarzenia w samym sercu Łodzi.   Stara kamienica tuż obok Filharmonii Łódzkiej i Kina Bałtyk, a w jej wnętrzu ciepły, domowy klimat mieszkania, które urządziliśmy tak, aby naszym Gościom było wygodnie i przyjemnie.   Zatrzymując się u nas, znajdziesz się o kilka minut spacerem od ulicy Piotrkowskiej i dworca Łódź Fabryczna, w połowie drogi pomiędzy Galerią Łódzką a Manufakturą. Zarówno do tych centrów handlowych, jak i kilku łódzkich parków można stąd łatwo i szybko dotrzeć na piechotę, a jeszcze lepiej – rikszą na Piotrkowskiej.   Zadbaliśmy o
czytaj więcej

Drogi Gościu!

Tutaj jest Twój dom w podróży: pierwsze Bed & Breakfast z prawdziwego zdarzenia w samym sercu Łodzi.
 
Stara kamienica tuż obok Filharmonii Łódzkiej i Kina Bałtyk, a w jej wnętrzu ciepły, domowy klimat mieszkania, które urządziliśmy tak, aby naszym Gościom było wygodnie i przyjemnie.
 
Zatrzymując się u nas, znajdziesz się o kilka minut spacerem od ulicy Piotrkowskiej i dworca Łódź Fabryczna, w połowie drogi pomiędzy Galerią Łódzką a Manufakturą. Zarówno do tych centrów handlowych, jak i kilku łódzkich parków można stąd łatwo i szybko dotrzeć na piechotę, a jeszcze lepiej – rikszą na Piotrkowskiej.
 
Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się u nas jak w domu. Wygodne łóżka, ciepłe kolory i duży stół, przy którym zasiadamy do domowych śniadań i rozmów nad filiżanką kawy lub herbaty.
 
Pokoje w Arrivia Bed & Breakfast otrzymały swoje "imiona" zanim jeszcze na ścianach, podłogach i sufitach pojawiły się kolory. We wszystko włożyliśmy mnóstwo serca i energii, aby to miejsce było dobrze wspominane przez każdego z Gości.
 
Maestro
 
Pokój z podwójnym łóżkiem 140x200 cm (dla 1 lub 2 osób) oraz wygodną sofą, która może służyć jako dodatkowe łóżko dla 1 lub 2 osób. Nocleg w pokoju „Maestro” możliwy jest więc maksymalnie dla 4 osób.
W pokoju: TV, Internet oraz łazienka z dużą, okrągłą wanną, umywalką, WC i bidetem.
Podobnie jak wszystkie pomieszczenia w Arrivia Bed & Breakfast, również pokój Maestro przeznaczony jest dla Gości niepalących.
 
Investor
 
Pokój z podwójnym łóżkiem 160x200 cm (dla 1 lub 2 osób) oraz sofą, która może służyć jako dodatkowe łóżko dla 1 lub 2 osób. Nocleg w pokoju „Investor” możliwy jest więc maksymalnie dla 4 osób.
W pokoju: TV, Internet oraz łazienka z prysznicem, umywalką i WC.
Podobnie jak wszystkie pomieszczenia w Arrivia Bed & Breakfast, również pokój Investor przeznaczony jest dla Gości niepalących.
 
Optimist
 
Pokój z dwoma łóżkami 90x200 cm – możliwy nocleg dla 1 lub 2 osób.
W pokoju: TV, Internet oraz łazienka z prysznicem, umywalką i WC.
Podobnie jak wszystkie pomieszczenia w Arrivia Bed & Breakfast, również pokój Optimist przeznaczony jest dla Gości niepalących.
 
Amber
 
Pokój z łóżkiem małżeńskim 140x200 cm – możliwy nocleg dla 1 lub 2 osób.
W pokoju: TV, Internet oraz łazienka z prysznicem, umywalką i WC.
Podobnie jak wszystkie pomieszczenia w Arrivia Bed & Breakfast, również pokój Amber przeznaczony jest dla Gości niepalących.
 
Apartament Arrivia Extra
 
Dwupokojowe mieszkanie drzwi w drzwi z Arrivia Bed & Breakfast – aby przyjść na śniadanie do B&B nie trzeba nawet zakładać butów. Ze śniadania można też zrezygnować – mieszkanie posiada własną kuchnię.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Gracjana i Piotr
 
Arrivia Bed & Breakfast - Twój dom w podróży
zwiń

Zobacz również