Całoroczny Dom Faryny

Całoroczny Dom Faryny

Całoroczny Dom Faryny w miejscowości Spychowo
Google Ads 300x250

Opis

CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY DO WYNAJĘCIA

Zapraszamy Państwa przez cały rok do wynajęcie domu wypoczynkowego przeznaczonego dla 8 osób. Dom usytuowany jest za wsią na skraju lasu, w pobliżu innych działek letniskowych. To idealne miejsce do wypoczynku dla miłośników przyrody, ciszy i spokoju.  
Ok. 7km znajduje się rzekaKrutyń. Szlak rzeki prowadzi w dużej części przez teren Mazurskiego Parku Krajobrazowego  i obszar kilku rezerwatów, co stwarza niepowtarzalną możliwość obserwacji bogatej fauny i flory. 
 
OPIS DOMKU:
 
Domek położony jest na ogrodzonej i oświetlonej działce wyposażonej w meble ogrodowe, miejsce na ognisko, grill, huśtawkę, plac zabaw.
Na parterze: znajduje się salon (40m2) z kominkiem, w którym można palić przez cały rok ( również latem w razie zimnych nocy), sypialnia 2 osobowa, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem ( lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa, komplet naczyń), 
 
łazienka z natryskiem i oddzielnie wc.
Na I piętrze: znajdują się 2 sypialnie 3 osobowe.
Samochód można zaparkować na zamkniętej posesji.
 
ODLEGŁOŚCI:
 
Około 7km znajduje się jezioro Nidzkie, kąpielisko niestrzeżone, ogólnodostępny pomost wędkarski.
Sklep spożywczy ok. 1km, bar/restauracja ok. 500m.
 
OKOLICA:
 
Spychowo leży na wschodnim, wysokim brzegu Jeziora Spychowskiego, otoczone zwartym pierścieniem potężnych lasów Puszczy Piskiej. Sprawną komunikację z dalszymi Mazurami, jak również z centralną Polską zapewnia mu szosa prowadząca z Warszawy do Mrągowa, Rucianego i Pisza. Droga ze Szczytna przez Świętajno łączy się z szosą warszawską w centrum Spychowa.Przez miejscowość przebiega szlak kajakowy rzeki Krutyni - jeden z najciekawszych i najpiękniejszych tego typu w Europie. 
Miejscowość Faryny znajduje na obrzeżach Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu znajduje się także Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, śluza Guzianka.
Jedną z atrakcji w okolicy jest również urządzona przez Nadleśnictwo - ścieżka dydaktyczna i ścieżka zdrowia.
Można również odwiedzić Leśniczówkę Pranie leżącą nad jeziorem Nidzkim, zaledwie kilka kilometrów od Rucianego-Nidy gdzie tworzył słynny poeta Konstanty Ildefons Gałczyński.
Zimą zapraszamy na kulig z ogniskiem, doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa podlodowego, wyciąg narciarski (w odległości 30 km).
Jesienią możliwość zbierania malin, jagód, grzybów, jeżyn, ziół, możliwość suszenia na miejscu.