Chabrowy Dworek***

Od 200 zł

Chabrowy Dworek***

Chabrowy Dworek*** w miejscowości Teresin
Google Ads 300x250

Opis

Hotel CHABROWY DWOREK*** otworzył swoje podwoje w 2003 roku i od tego czasu oferuje swoje usługi na najwyższym poziomie. Obiekt położony jest w centralnej Polsce, w otoczeniu natury, tuż obok Kampinoskiego Parku Narodowego oraz Doliny Ujścia Rzeki Bzury.

Zaledwie 30 kilometrów od Warszawy leży prawdziwie wyjątkowe miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć niesamowite, magiczne miejsce, gdzie znajdziesz pokój z wanną, ze śniadaniem, restaurację i wiele innych udogodnień oraz atrakcji. Ponadto spróbujesz u nas dań kuchni polskiej przygotowanych przez naszego uzdolnionego kucharza. Nasz Hotel ?Chabrowy Dworek?*** to doskonałe miejsce na wypoczynek dla par, rodzin z dziećmi, jak i do organizacji licznych imprez oraz przyjęć. Od zawsze wyróżnia nas profesjonalizm, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego Gościa, regionalne specjały szefa kuchni, a przede wszystkim niepowtarzalna rodzinna atmosfera oraz gościnność stanowiąca swoiste kredo tego miejsca.

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (30 km od Warszawy) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem do zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu czy też bankietu firmowego oraz wesela.

Nasza chluba to ogród z częścią leśną i Grillowiskiem ? miejsce do wypoczynku, spacerów, a także na zorganizowanie grill party, tradycyjnej staropolskiej biesiady czy dowolnego eventu firmowego. Na organizowane tutaj ogólnodostępne pikniki przybywa niekiedy kilka tysięcy osób.

Na co dzień panuje cisza i spokój. Ponadto w okolicy jest dużo miejsc dogodnych do wypoczynku czynnego i biernego ? uroki przyrody oraz przepiękne widoki zapewnia Kampinoski Park Narodowy, w pobliżu zwiedzić można historyczne miejsca w Żelazowej Woli, Niepokalanowie i Sochaczewie, a także pola Bitew nad Bzurą w 1915 i 1939 roku. W pobliżu znajdują się idealne trasy biegowe, nordic walking, a ścieżka rowerowa ? o łącznej długości przeszło 20 km ? biegnie tuż obok hotelu.