Gospodarstwo Agroturystyczne Cztery Pory Roku

Od 25 zł
Gospodarstwo Agroturystyczne Cztery Pory Roku w miejscowości Chmielnik
Google Ads 300x250

Chmielnik 363a
36-016 Chmielnik
Pogórze Karpackie
zobacz na mapie

Opis

Nasze gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Chmielnik ma do zaoferowania tanie noclegi oraz możliwość skosztowania najsmaczniejszych dań regionalnych kuchni naszego regionu. Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi. Każdy pokój posiada TV, stolik, krzesła, szafki i radio.Do dyspozycji Gości:- dwie kuchnie- duży oświetlony parking- łazienki (wanna+prysznicWypoczynek na wsi wcale nie musi być nudny. Wystarczy skorzystać z darów natury. Lasy Doliny Strugu obfitują w grzyby i jagody. Rzeki i stawy pełne są ryb. A oprócz tego można pojeździć konno, popracować w polu czy podglądnąć gospodarzy w kuchni. W kuchni bowiem ujawnia się kolejne bogactwo Doliny Strugu - zdrowa żywność. Przyjęcie przez miejscową ludność zasad ekorozwoju dało
czytaj więcej

Nasze gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Chmielnik ma do zaoferowania tanie noclegi oraz możliwość skosztowania najsmaczniejszych dań regionalnych kuchni naszego regionu. Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi. Każdy pokój posiada TV, stolik, krzesła, szafki i radio.
Do dyspozycji Gości:
- dwie kuchnie
- duży oświetlony parking
- łazienki (wanna+prysznic
Wypoczynek na wsi wcale nie musi być nudny. Wystarczy skorzystać z darów natury. Lasy Doliny Strugu obfitują w grzyby i jagody. Rzeki i stawy pełne są ryb. A oprócz tego można pojeździć konno, popracować w polu czy podglądnąć gospodarzy w kuchni. W kuchni bowiem ujawnia się kolejne bogactwo Doliny Strugu - zdrowa żywność. Przyjęcie przez miejscową ludność zasad ekorozwoju dało owoce w polu i na zagrodzie. Na stołach czekają zdrowe, pełne witamin warzywa i owoce, dające energię mleko krowie lub kozie oraz złoty miód, który doda sił i przywróci uśmiech nawet po największym wysiłku.
Rzeszów to z całą pewnością jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, chociaż tak często bywa niedoceniany. Teraz stoisz przed niebywałą okazją poznania tych obszarów, które na pewno zachwycą niejednego turystę.

zwiń

Zobacz również