Dom Gościnny PRZEDMIEŚCIE

Dom Gościnny PRZEDMIEŚCIE

Dom Gościnny PRZEDMIEŚCIE w miejscowości Kielce
Google Ads 300x250

Opis

Dom Gościnny "Przedmieście" usytuowany jest w odległości ok. 1km od Kielc - 5min jazdy samochodem od centrum miasta. W pobliżu naszego ośrodka znajdują się 4 nowoczesne, profesjonalne stoki narciarskie (Telegraf, Stadion, Niestachów, Krajno).

Dom Gościnny "Przedmieście" posiada osiem  2,3,4-osobowych pokoi gościnnych z łączną ilością 25 miejsc noclegowych. Nasz pensjonat dysponuje 3 pokojami z łazienkami (w tym duże studio) natomiast pozostałe pokoje posiadają wspólne węzły sanitarne. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z nich wyposażony był tak, aby zapewnić gościom wygodny i przyjemny wypoczynek. Każdemu z pokoi nadaliśmy indywidualny styl i charakter, dając tym samym gościom możliwość wyboru pokoju, w którym czują się najlepiej. Do dyspozycji gości przeznaczamy również kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Każdy z pokoi wyposażony jest w sprzęt RTV a na terenie całego obiektu korzystać można z darmowego, bezprzewodowego dostępu do internetu. Dom Gościnny "Przedmieście" otoczony jest ogrodem, w którym znajdą Państwo grill, dużą zadaszoną ogrodową wiatę, plac zabaw dla dzieci. Nasz obiekt sąsiadując z licznymi terenami leśnymi jest jednocześnie oddalony tylko o 1 km od Kielc. Wygodne pokoje, cisza, świeże powietrze, przyjemna atmosfera spowodują, że obudzą się Państwo z uśmiechem po każdej spędzonej u nas nocy.

Dla grup i przy dłuższych pobytach możliwe rabaty.

W okresie trwania imprez targowych obowiązują odrębne ceny za usługi noclegowe.

  WYŻYWIENIE Przebywającym w naszym pensjonacie dajemy możliwość korzystania z wyżywienia w dowolnej konfiguracji (śniadanie, obiad, obiadokolacja, kolacja). Oferujemy posiłki kuchni polskiej z uwzględnieniem przysmaków regionalnych. Wszystkie posiłki serwowane są w formie "szwedzkiego stołu", na którym każdy znajdzie dla siebie coś smakowitego. Zorganizowanym grupom dajemy możliwość ułożenia menu na czas pobytu w naszym Domu Gościnnym. Posiłki podajemy w dużej, przestronnej jadalni, znajdującej się na I-szym piętrze Domu Gościnnego. Ci z Państwa, którzy raz zasmakują oferty naszej kuchni rzadko potrafią zrezygnować z niej przy okazji następnego pobytu.   SPOTKANIA FIRMOWE, IMPREZY RODZINNE Połączenie bazy noclegowej z ofertą żywieniową, otoczeniem domu oraz licznymi terenami zielonymi pozwala nam oferować Państwu organizację spotkań integracyjnych, imprez firmowych, szkoleń oraz imprez rodzinnych. Dla potrzeb szkoleń aranżujemy pomieszczenie o powierzchni 50m2, wyposażone w krzesła konferencyjne, miejsce do podpięcia rzutnika i innego sprzętu niezbędnego do prezentacji. Imprezy dla firm: grill, biesiady przy ognisku, przejazdy bryczką, kuligi, spotkania firmowe; Imprezy rodzinne: komunie, chrzty, bierzmowania, rocznice, urodziny, spotkania klasowe.

W pobliżu znajduje się Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno gdzie można zobaczyć najsłynniejsze miniatury świata, park linowy, kino 6D, autodrom oraz liczne atrakcje dla dzieci. W zimę miłośnicy narciarstwa mogą korzystać z najdłuższego w regionie wyciągu narciarskiego. Więcej informacji na stronie www.sabatkrajno.pl